Győri ETO FC - Lombard FC Tatabánya 3 : 2 19:00

Az MTI szerint nem Zirakadze, hanem Pekovic állt be a Tatabánya csapatába.

2017.07.04, 11:05
    Győri ETO-Lombard FC Tatabánya 3-2 (0-1)
    Győr, 3000 néző, V: Sóthy
    gólszerzők: Stark (47.), Mracskó (57.), Szanyó (60.), illetve Jeremejev (32.), Potemkin (68.)
    sárga lap: Szanyó (69.), Stark (83.), illetve Molnár (25.)

Győr:
    Posza - Böjte, Stark, Győri - Mracskó, Farkas, Szanyó (Kiser 85.), Vasas (Bajusz 77.) - Baumgartner (Rósa a szünetben), Kenesei, Vayer

Lombard:
    Dombai - Ghéczy, Cseri, Árki, Vámosi - Szentjobbi (Újhegyi 68.), Molnár B., Jeremejev, Schafranek (Vignjevic 79.) - Potemkin, Bajkusa (Pekovic 77.)

4. perc: Kenesei balról adott középre, az érkező Baumgartner 11 m-ről a bal felső sarok mellé lőtt.
    32. perc: Jeremejev jobboldali szabadrúgásból, a 16-os oldalvonalától a hosszú sarokba csavarta a labdát (0-1).
    47. perc: Stark 30 m-es szabadrúgásból a bal alsó sarokba bombázott (1-1).
    57. perc: Kenesei lövését Dombai kiütötte, az érkező Mracskó 8 m-ről laposan a rövid sarokba lőtt (2-1).
    60. perc: Szanyó tört előre középen, s 19 m-es lövése a jobb alsó sarokban kötött ki (3-1).
    68. perc: Potemkin cselezgetett a győri ötösön, majd nehéz szögből a jobb felső sarokba lőtt (3-2).

Gólokban gazdag, de alacsony színvonalú mérkőzésen megérdemelt hazai győzelem született.