gólszerzők: Bajzát (29.), Kerekes (33.), Radojicic (90.),
    sárga lap: Böőr (30.), Bajzát (45.), Bernáth (49.), Ulveczki (62.), illetve Dvéri (14.), Medgyesi (42.), Tokody (62.), Szélesi (66.), Tamási (68.)

Debrecen:
    Balogh J. - Bernáth, Kovács N. (Frida 74.), Alekszic, Turján - Ulveczki, Vadicska, Szabó II Zs. (Radojicic 65.), Böőr - Kerekes, Bajzát

Újpest:
    Bíró - Medgyesi, Korolovszky, Szélesi - Tokody, Urbán (Galaschek a szünetben), Dvéri, Kozma, Kunzo (Tamási a szünetben) - Terjék (Pest 60.), Herczeg

29. perc: jobboldali hazai szöglet után Böőr ívelte középre a labdát, s Bajzát 10 m-ről, kapásból lőtt a léc alá (1-0).
    33. perc: Szabó ugratta ki Bajzátot a jobboldalon, a csatár két csel után a 16-oson belül Kerekeshez passzolt, aki higgadtan gurított a bal sarokba (2-0).
    54. perc: Dvéri végzett el szabadrúgást a hazai 16-os jobb oldaláról, a keresztbeívelt labdát Galaschek fejelte a jobb sarokba (2-1).
    60. perc: Dvéri ezúttal a baloldalról indított, az ellenkező oldalon Galaschek helyezkedett a legjobban és közelről fejelt a hálóba (2-2).
    65. perc: Böőr baloldali beadására Kerekes érkezett, labdáját Bíró a bal kapufa segítségével hárította.
    75. perc: Dvéri lépett ki meglehetősen lesgyanús helyzetben, s higgadtan a kapuba emelt (2-3).
    87. perc: átmenetileg félbeszakadt a mérkőzés, miután több néző is berohant a pályára. Néhány percet igénybe vett, amíg sikerült helyreállítani a rendet. A hazai szurkolók dühét az váltotta ki, hogy a játékvezető három hazai találatot érvénytelenített lesállás miatt, ellenben az újpesti találatot a debreceniek véleménye szerint szintén leshelyzet előzte meg.
    89. perc: jobboldali akció végén Kerekes közvetlen közelről lőtt kapura, Bíró hatalmas bravúrral védett.
    90. perc: a csereként beállt Radojicic végzett el szabadrúgást, 19 m-ről ballal remekül csavart a sorfal fölött a bal sarokba (3-3).
    93. perc: újpesti akció végén Herczeg a baloldalon faképnél hagyta a védőket és a hosszú sarokba gurított (3-4).

Az első félidőben a sokkal jobban játszó hazaiak megérdemelten szereztek két gólos vezetést, de a szünet után álmosan folytatták és a remekül cserélő Újpest ezt kihasználva egyenlített. A debreceniek három lesgól mellett egy kapufát is lőttek. Hiába alakították 3-3-ra az állást a 90. percben, mert a végén figyelmetlenek voltak.