Debreceni VSC - Lombard FC Tatabánya 2 : 1 19:00

Debreceni VSC-Lombard FC Tatabánya 2-1 (1-0)
    gólszerzők: Radojicic (44., 64.), illetve Pekovic (70.)
    sárga lap: Bernáth (80.), Szatmári (90.), illetve Bajkusa (16.), Cseri (63.), Molnár (66.), Újhegyi (73.)

Debrecen:
    Balogh - Kovács, Aleksic, Szatmári - Bernáth (Müller, 90.), Vadicska, Turján, Böőr - Radojicic (Hanák, 90.), Kerekes, Bajzát (Makula, 87.)

Lombard:
    Gelei - Ghéczi, Cseri, Nagy II, Jeremejev - Szentjobbi (Újhegyi, 65.), Molnár, Schafranek - Kiss V., Bajkusa (Potemkin, a szünetben), Vincze (Pekovic, 66.)

28. perc: Radojicic indította Böőrt, aki 16 m-ről, ballal lőtt, Gelei szögletre ütötte a labdát.
    32. perc: Szatmári baloldali szögletét Kerekes fejelte középre, Böőr középre tartó lövését Gelei hárította.
    40. perc: Bajzát fordult le örzőjéről, 8 m-ről, ballal lőtt, labdája nem sokkal ment a bal sarok mellé.
    44. perc: Radojicic szabadrúgásból, 18 m-ről, ballal csavart a sorfal fölött a bal sarokba. Gelei rá sem mozdult a pontos lövésre (1-0).
    45. perc: Debreceni támadás végén Vadicska a kimozduló Gelei fölött okosan ívelt kapura, labdája a felső lécről pattant vissza, majd a védők felszabadítottak.
    64. perc: Radojicic végzett el 19 m-ről a bal oldalról szabadrúgást, jobbal csavart a hosszú sarok felé, labdája a bal felső sarokban kötött ki (2-0).
    70. perc: Schafranek ment el a bal oldalon, beadását a csereként nem sokkal korábban beállt Pekovic első labdaérintésével emelte a léc alá (2-1).
    90. perc: Makula ügyes csellel csapott be két tatabányait, majd 6 m-ről a rövid sarokra lőtt, Gelei hárított.

A meglepően tompa csatárjátékot mutató Debrecen légiósa, Radojicic két remek pontrúgásával nyert a kiesési rangadón.