Vasas Danubius Hotels - Győri ETO FC 1 : 0 18:30

sárga lap: Zováth (9.), Kabát (31.), Pető (58.), illetve Farkas (30.), Szanyó (40.), Vayer (79.)

Vasas:
    Kövesfalvi - Herczeg Cs. (Komódi, 64.), Juhár, Zováth, Tóth A. - Pető, Szili, Zabos, Tóth N. (Maróti, 91.) - Sowunmi, Kabát

Győr:
    Posza - Böjte, Stark, Győri, Vasas - Mracskó, Farkas, Baumgartner (Rósa D., 84.), Szanyó (Balla, 84.) - Kenesei, Vayer

23. perc: Tóth N. jobboldali szögletét Sowunmi éles szögből lőtte kapura, Posza bravúros vetődéssel hárított.
    29. perc: Kenesei indításával Vayer bújt ki a védők között, 14 m-ről kapura lőtt, Kövesfalviban azonban elakadt a labda.
    60. perc: Zabos indította a győri térfél közepéről Tóth Norbertet, aki teljesen egyedül törhetett Posza kapujára, de a kifutó kapusba lőtt.
    75. perc: Sowunmi a félpályánál csinált egy cselt, majd jó ütemben tálalt Kabát elé, aki 14 m-ről, éles szögből a jobb felső sarokba bombázott (1-0).
    91. perc: Tóth N. visszagurítását Szili 23 m-ről bombázta kapura, Posza ritkán látható bravúrral hárított.

Kiegyensúlyozott küzdelmet hozott a találkozó, amelyen a Győr teljesen egyenrangú ellenfélnek bizonyult, de a góllövőlistát vezető Kabát villanása eldöntötte a 3 pont sorsát.