Lombard FC Tatabánya - Újpest FC 0 : 2 13:00

gólszerző: Tokody (30., 78.)
    kiállítva: Árki (74.)
    sárga lap: Cseri (5.), Obradovic (23.), Árki (48., 74.), illetve Tokody (75.), Pető (90.)

Lombard FC:
    Gelei - Hornyák, Cseri, Vámosi (Pekovic 53.), Obradovic - Molnár B., Árki, Goncalves, Schafranek (Jeremejev a szünetben) - Vincze I., Nagy I S. (Potemkin 64.)

Újpest:
    Bíró - Medgyesi, Korolovszky (Pető a szünetben), Tamási, Lőw - Tokody, Dvéri (Pest K. 76.), Kunzo, Galaschek - Herczeg (Terjék 79.), Orescsuk

15. perc: Nagy I S. a 16-os előteréből Schafranekhez passzolt, aki 17 m-ről a jobb alsó sarok mellé bombázott.
    30. perc: Herczeg futott el a baloldalon, beadásába Vámosi még beleért, de Tokody berobbant a kapu elé, és 3 m-ről a hálóba csúsztatta a labdát (0-1).
    39. perc: Molnár futtából, 22 m-ről kapura szúrta a labdát, egy vendég védőn az megpattant és a felső lécen csattant.
    72. perc: Goncalves jobboldali beadását Pekovic 7 m-ről a felső lécre fejelte.
    74. perc: Árki a félpálya közepén kézzel ért a labdához, ezért sárga lapot kapott, mivel ez a második volt el kellett hagynia a játékteret.
    78. perc: Tokody iramodott meg egyedül a jobboldalon és a kapujából kimozduló Gelei mellett 15 m-ről a hálóba ívelt (0-2).

A helyzeteit jobban kihasználó Újpest megérdemelt győzelmet aratott, a többet hibázó Tatabánya felett.