Videoton FC Fehérvár - Lombard FC Tatabánya 1 : 0 17:00

sárga lap: Szalai Cs. (32.), Földes (66.), Vilotics (69.), illetve Hornyák (17., 29.), Molnár (33.), Goncalves (36.), Vámosi (86.)

Videoton:
    Milinte - Szalai Cs., Balassa, Vilotics - Usvat, Kovács A. (Szalai T. 45.), Tóth B., Zombori (Fodor 80.), Németh - Földes, Csernijenko (Rob 73.)

Lombard:
    Gelei - Hornyák, Cseri, Nagy II S. - Kiss B. (Süveges 53.), Molnár, Goncalves (Pekovics 81.), Jeremejev (Vámosi 81.), Obradovics - Nagy I S., Vincze

29. perc: Hornyák a Videoton térfelén teljesen indokolatlanul csúnyán felvágta korábbi játékostársát, Kovács Attilát. Jogosan kapott sárga lapot. Ez már a második volt, így a tatabányai védő a kiállítás sorsára jutott. Kovács A. 5 perces ápolás után tért vissza, de a szünet előtt le kellett cserélni sérülése miatt.
    45. perc: Zombori átadásával Földes lépett ki a vendégvédők mellett, a kifutó Geleit is kicselezte és balról az üres kapu közepébe gurított (1-0).
    56. perc: Földes gólhelyzetben, 15 m-ről a jó ütemben kimozduló Geleibe lőtt.
    70 perc: Vilotics elrúgta a labdát Vincze elől, aki feldobta magát, Hanacsek meglepetésre büntetőt ítélt a Tatabánya javára. Vincze 11-esét Milinte kiütötte.

Küzdelmes, de mérsékelt színvonalú mérkőzésen a vendégek emberhátrányban is egyenrangú ellenfelei voltak a több helyzetet kihagyó Videotonnak.