Győri ETO FC - Zalahús-Zalaegerszegi TE FC 1 : 1 14:30

gólszerzők: Kenesei (28.), illetve Nagy Cs. (34.)
    sárga lap: Kocsárdi (8.), Dobrjanszkij (59.), Böjte (76.), illetve Bonchis (68.), Waltner (77.)

Győr:
    Posza - Bognár, Stark, Győri - Mracskó, Kiser (Rósa, 58.), Farkas, Vasas - Baumgartner (Balla, 77.), Kenesei, Vayer (Böjte (58.)

ZTE:
    Turi - Kocsárdi, Balog, Udvari, Filó - Bonchis, Dobrjanszkij (Csóka, 62.), Nagy Cs., Róth (Babati, 87.) - Waltner, Egressy (Sabo, 90.)

28. perc: Kiser beadása után a középen üresen maradt Baumgartner elvitte a labdát Turi mellett, majd az érkező Kenesei lesgyanús helyzetből a hálóba lőtt (1-0).
    34. perc: Jobboldali vendégtámadás végén a harcos Nagy Cs. a kimozduló Posza mellett 6 m-ről lőtt a kapu közepébe (1-1).

Alacsony színvonalú, helyenként küzdelmes mérkőzésen igazságos eredmény született.