Megyeri út, 12 000 néző, V: Szabó Zs.
    gólszerző: Dragóner (73.)
    sárga lap: Szélesi (60.), Herczeg (67.), illetve Szűcs M. (15.)

Újpest:
    Bíró Sz. - Medgyesi, Urbán, Szélesi, Pető Z. - Tokody, Korolovszky, Dvéri (Kőhalmi 80.), Lőw - Herczeg, Orescsuk (Kovács P. 72.)

Ferencváros:
    Szűcs L. - Hrutka, Dragóner, Szűcs M. - Pinte, Gyepes (Földvári, a szünetben), Vén, Keller - Gera (Schultz 82.), Horváth P., Fülöp (Arruda 57.)

13. perc: Urbán 22 m-es szabadrúgása fél méterrel kerülte el a ferencvárosi kapu jobb sarkát.
    26. perc: Dvéri jobboldali szögletét Orescsuk tiszta helyzetből 8 m-ről fejelhette kapura, de Szűcs L. a levegőben úszva hárította a bal felső sarokra tartó labdát.
    44. perc: kapu előtti kavarodást követően Dvériről Korolovszky elé pattant a labda, aki 7 m-ről óriási helyzetből fölé bombázott.
    73. perc: Vén szöglete után a berobbanó Dragóner 3 m-ről a jobb sarokba fejelt (0-1).
    77. perc: Dragóner 50 m-es felszabadító rúgása csaknem megtréfálta a kapuját elhagyó Bíró Sz-t, aki az alapvonalon túlra ütötte a veszélyesen ívelődő labdát.

A végig nagyiramú, küzdelmes találkozón az első játékrészben a házigazda újpestiek, a szünet után viszont a vendég Ferencváros játszott jobban, és veszélyesebben. A szerencsésebb és helyzeteit jobban kihasználó Ferencváros megérdemelten szerezte meg a három bajnoki pontot.