Vasas Danubius Hotels - Lombard FC Tatabánya 2 : 0 19:00

Fáy u., 2000 néző, V: Arany
    gólszerző: Pető (52., 65.)
    sárga lap: Szili (15.), Pető (49.), illetve Szentjobbi (10.), Vámosi (68.)

Vasas DH:
    Hajdu - Mónos, Juhár, Zováth, Herczeg (Sowunmi a szünetben) - Szili, Pető (László 80.), Zabos, Tóth N. - Kabát, Tiber (Pál 78.)

Lombard:
    Balogh - Tóth II N., Cseri, Gelbmann, Varga - Szentjobbi (Fabrizio 63.), Árki, Vámosi (Kovács A. 70.), Zsivóczky - Zirakadze (Potemkin a szünetben), Vincze

13. perc: Tóth N. balról ívelt a kapu elé egy szabadrúgást, Pető 8 m-re a kaputól megcsúsztatta a labdát, amit Balogh a bal sarok elől ütött szögletre.
    32. perc: Kabát jobboldali beadását Tiber az 5-ösről nagy helyzetből fejelte a jobb sarok mellé.
    42. perc: Tóth N. 17 m-es szabadrúgása irányt változtatott a sorfalon, és Balogh visszavetődve csak nagy bravúr árán tudott menteni.
    52. perc: Pető a vele szemben elkövetett szabálytalanságért megítélt szabadrúgást 30 m-ről, laposan, a jobb sarokba lőtte (1-0).
    65. perc: Szili baloldali szögletrúgását Pető 6 m-ről a bal sarokba csúsztatta (2-0).

Unalmas első félidőt követően Pető góljai életet leheltek a Vasas játékába, s a fővárosiak a második 45 percben nyújtott teljesítményükkel biztosan tartották otthon a három pontot a hetek óta gödörben lévő Lombarddal szemben.