Lombard FC Tatabánya - MATÁV Compaq-Sopron 2 : 2 13:00

Lombard FC Tatabánya-Matáv Compaq Sopron 2-2 (0-1)

gólszerzők: Vámosi (55.), Kovács A. (85.-11-esből) illetve
    Preisinger (10.), Tüske (87.)
    kiállítva: Vincze G. (20.)
    sárga lap: Zsivóczky (42.), Süveges (45.), illetve Preisinger (21.), Horváth R. (85.)

Lombard:
    Gelei - Gelbmann, Cseri, Szalma, Virág - Süveges (Bajkusa, a szünetben), Kovács A., Árki, Zsivóczky (Vámosi, a szünetben) - Nagy S. (Kiprich, 70.), Vincze I.

Sopron:
    Borsi - Vincze G., Szabados, Horváth R. - Perger, Kovács I., Somogyi (Tüske, 18.), Tóth, Kulcsár - Bausz (Varga K., 24.), Preisinger (Földvári, 82.)

10. perc: Tóth 28 m-es szabadrúgása Geleiről kipattant, a berobbanó Preisinger 6 m-ről a hálóba emelte a labdát (0-1).
    20. perc: Vincze G. "beleszállt" Virágba, a játékvezető habozás nélkül kiállította.
    55. perc: Árki ugratta ki a jobb oldalon Kovács Attilát, akinek pontos beadását Bajkusa 6 m-ről fejjel kapura csúsztatta, a labda Borsiról Vámosi elé pattant, aki 5 m-ről a hálóba emelt (1-1).
    85. perc: Horváth R. buktatta a büntetőterületen belül Kiprichet, a megítélt 11-est Kovács A. a kapu bal oldalába vágta (2-1).
    87. perc: Tüske ment el a jobb oldalon, majd 14 m-ről kilőtte a jobb alsó sarkot (2-2).

A találkozó nagy részében emberelőnyben játszó Tatabánya nem találta a soproniak masszív védekezésének ellenszerét. A vendégek két helyzetükből két gólt szereztek.