Kispest-Honvéd FC - MATÁV Compaq-Sopron 1 : 1 16:30

Budapest, 2000. szeptember 9., szombat (MTI) - Labdarúgó NB I, alapszakasz, 7. forduló, A-csoport:

gólszerzők: Téger (83.), illetve Horváth R. (39.)

Kispest-Honvéd:
    Tóth J. - Lőrinc - Téger, Szekeres - Dubecz (Piroska 56.), Babos, Lipták, Szabó T., Füzi K. (Kozarek 70.) - Horváth Gy. (Balogh 67.), Faragó

Sopron:
    Borsi - Szabados - Vincze, Horváth R. - Perger, Tóth M., Somogyi, Lippai (Kovács 33.), Kulcsár - Takács (Preisinger 67.), Sira

39. perc: Somogyi jobboldali szöglete után Kovács csúsztatta tovább a labdát, amit a berobbanó Horváth R. középről, 4 m-ről szintén fejjel a kispesti kapuba továbbított (0-1).
    83. perc: Piroska jobboldali szabadrúgása után Téger fejjel csúsztatta a labdát 6 m-ről a soproni kapu jobb alsó sarkába (1-1).

Alacsony színvonalú mérkőzésen gyatra támadójátéka miatt szerzett csak egy pontot a kispesti együttes.