Nyírség-Spartacus FC - Győri ETO FC 2 : 1 17:00

Nyírség-Spartacus FC - Győri ETO FC 2-1 (1-0)
    gólszerzők: Kocsis (38.), Novák (81. - 11-esből), illetve Mracskó (71.)
    sárga lap: Nagy S. (21.), Szatke (37.), illetve Herczeg (43.), Győri (53.)

Nyírség:
    Celeszki - Ács, Szatke, Nagy S., - Túróczi (Lakatos, 74.), Kondora, Dican, Karkusz - Novák (Szécsi, 83.), Bessenyei, Kocsis (Gerliczki, 86.)

Győr:
    Posza - Bognár (Balla, 72.), Böjte, Győri, Vasas - Mracskó, Erős, Nagy L. (Segovits, 67.), Salagean (Hegyi, a szünetben) - Herczeg, Ferenczi

24. perc: Novák robogott el a bal oldalon, beadását Kocsis 10 m-ről lőtte kapura, Posza bravúrral védett.
    26. perc: Novák 16 m-es lövését védte a győriek kapusa.
    38. perc: Túróczi a felezővonalról szöktette a bal oldalon kiugró Kocsist, aki a kifutó Poszán átemelte a labdát, amelyet Böjte a gólvonalon túlról vágott a hálóba (1-0).
    43. perc: a felezővonalnál Herczeg kézzel ütött a labdába, amelyért sárga lapot kapott, ezért reklamált és a pirosat is megkapta.
    71. perc: Vasas kígyózott át a hazai védelmen a bal oldalon, szépen ívelt keresztbe, Mracskó 14 m-ről hatalmas gólt lőtt, a labda a felső lécről vágódott a hálóba (1-1).
    81. perc: hazai akció végén Kocsist Mracskó a 16-oson belül szabálytalanul szerelte, a büntetőt Novák magabiztosan lőtte a jobb alsó sarokba (2-1).

A tét nélküli mérkőzésen a hazaiak győzelme megérdemelt volt.