gólszerzők: Lippai (56.), illetve Burzi (70.)
    kiállítva: Vitelki (72.)
    sárga lap: Vitelki (29., 72.), illetve Burzi (25.), Fejéregyházi (40.)

Diósgyőr:
    Nagy Z. - Takács V. (Barva, a szünetben), Harnócz, Kunzo - Szakos, Lipták, Filipovics, Hompoth (Kákóczki, a szünetben), Vitelki - Lippai, Konyha (Cupik, 63.)

Vác:
    Telek - Koszora, Hirt, Ráki, Somogyi - Sováb, Burzi, Nagy T. (Graspalik, 57.), Fejéregyházi - Havrán (Hajdú, 80.), Szűcs

41. perc: Szakos ívelt jobbról szabadrúgást a váci kapu elé, Konyha 6 m-ről a bal felső sarok fölé fejelt.
    53. perc: Baloldali diósgyőri szöglet után a labda Lippai elé került, aki 20 m-ről ballal a léc fölé lőtt.
    56. perc: Lippai 24 m-ről szabadrúgásból a jobb sarokba lőtt (1-0).
    70. perc: Burzi 26 m-res szabadrúgása után a labda a bal felső saroknál a keresztlécről vágódott a gólvonal mögé (1-1).
    72. perc: Vitelki buktatta Sovábot, ezért megkapta második sárga lapját és kiállította a játékvezető.

A nagy melegben alacsony színvonalú mérkőzést láttak a nézők. A Diósgyőr Vitelki meggondolatlansága miatt nehéz helyzetbe került. A hajrában a házigazdák mindent megpróbáltak, de képtelenek voltak bevenni a lelkesen harcoló Vác kapuját.