Debreceni VSC - Zalahús-Zalaegerszegi TE FC 2 : 2 17:00

Debrecen, 2000 néző, V: Kiss B.
    gólszerzők: Kerekes (53., 88.), illetve Szabó Cs. (20.), Kocsárdi (77.)
    sárga lap: Sándor (58.), Böőr (64.), illetve Gaál (21.), Kocsárdi (29.), Szabó I. (73.), Nagy L. (88.)

Debrecen:
    Fekete - Bodnár - Zahorecz (Kovács a szünetben), Szatmári - Dombi, Vadicska, Sándor, Böőr - Ulveczki (Bernáth 77.), Siklósi (Sabo a szünetben), Kerekes

ZTE:
    Vlaszák - Kocsárdi, Strasser, Szabó I., Filó - Szőke (Szőcze 77.), Nagy L., Balog, Gaál - Szabó Cs., Győri (Babati 62.)

20. perc: A 16-os előteréből Győri emelte a labdát a védők fölött Szabó Cs.-hez, aki 10 m-ről jobbról lőtt a kapuba (0-1).
    53. perc: Kerekes cselezgetett a 16-os vonalán, majd nagyon nagy gólt lőtt a bal felső sarokba (1-1).
    77. perc: Baloldai szöglet után a jobb oldalról Szabó Cs. ívelt középre, s Kocsárdi a hosszú sarokba fejelt (1-2).
    88. perc: Jobboldali beívelést Kerekes közvetlen közelről fejelte a jobb sarokba (2-2).
    89. perc: Dombi lépett ki egyedül, s vezette a kapura a labdát, kicselezte az elfekvő Vlaszákot, majd 5 m-ről fölé lőtt.

Garamvölgyi Lajos 200. élvonalbeli mérkőzése nagyon gyenge játékot hozott, s a Zalaegerszeg közelebb állt a győzelemhez. A Debrecen a végén a maga javára fordíthatta volna a meccset, de a hét közben Hollandiába szerződött Dombi kihagyta ziccerét.