Vasas Danubius Hotels - Diósgyőri FC 2 : 0 19:00

Vasas Danubius Hotels-Diósgyőri FC 2-0 (0-0)
    Fáy u., 3000 néző, V: Dubraviczky
    gólszerzők: Szilveszter (47.), Sowunmi (50.)
    kiállítva: Vitelki (30.)
    sárga lap: Vitelki (27., 30.), Kunzo (35.)
    csere: László helyett Sowunmi (a szünetben), Aranyos helyett Galaschek (60.), Bekő helyett Pál (65.), illetve Mircea helyett Konyha (60.), Kákóczki helyett Ganea (65.), Lippai helyett Tsupik (76.)

25. perc: Bekő hosszú átadásával Mónos lépett ki a védők közül, 10 m-ről éles szögből lőtt, Nagy csak üggyel-bajjal hárított.
    47. perc: Kabát húzott el a balszélen, az alapvonalról visszagurított, s az érkező Szilveszter az ötösről az üres kapuba továbbította a labdát (1-0).
    50. perc: A szünetben csereként beállt Sowunmi a 16-oson kapott labdát és egy ügyes csel után 15 m-ről, laposan a kapu közepébe bombázott (2-0).
    70. perc: Szilveszter balról középre gurított, Pál az ötös baloldali sarkánál egyedül vehette át a labdát, de lövése Nagy kapust találta fejbe.
    89. perc: Szili keverte meg a diósgyőri védelmet, majd Kabát elé tálalt, aki Nagyot is kicselezte, s közvetlen közelről a kapufát találta el.

Csapnivaló első félidőt követően a szünet után a Vasas felpörgette a játékot a létszámhátrányban lévő diósgyőriek ellen és öt perc alatt eldöntötte a 3 pont sorsát.