Ferencvárosi TC - Nagykanizsa-LinAir FC 3 : 0 17:00

1. avatar: fgymat
    2017.11.27, 06:10 (szerk.: 2017.11.27, 06:12)
    Az MTI tudósításában Gyepes állt be csereként, a Nemzeti Sport és a videofelvétel szerint is Gajda volt a csere. A harmadik gól előtt ő adta be a labdát. Gyepes nyilatkozta erről a szezonról, hogy két mérkőzésen szerepelt (a Debrecen és a Honvéd ellen), ez már a harmadik lenne. Ezek alapján javítottam az adatlapot.
    Nemzeti Sport
    2000.04.30

2017.11.13, 12:53
    Budapest, 2000. április 29. szombat (MTI) - Labdarúgó PNB, 29. fordulójában:

Ferencvárosi TC - Nagykanizsa-Linair FC 3-0 (2-0)
    Üllői út, 4000 néző, V: Puhl
    gólszerzők: Bárányos (13.), Tóth (45., 79.)

FTC:
    Szűcs - Crnomarkovic, Lakos, Nagy - Kriston (Bükszegi, a szünetben), Bárányos (Gyepes, 64.), Csoknay, Füzi - Vén - Tóth, Horváth P. (Rob, 64.)

Nagykanizsa:
    Kovács Z. - Kovács L., Szalai, Kónya - Balogh (Pongrácz, 64.), Azoitei, Gordian, Agic, Visnovics - Szabó (Lukács, 75.), Purt (Horváth G., a szünetben)

13. perc: Horváth P. passzolt Bárányoshoz, aki egy lövőcsellel két nagykanizsai védőt is becsapott, majd a kifutó Kovács Z. fölött 14 méterről a kapuba emelt (1-0).
    37. perc: Horváth P. 15 m-es jobb sarokra tartó félmagas lövését a vendégkapus látványos vetődéssel védte.
    45. perc: Kriston tört be a 16-oson belülre, lövését Kovács Z. lábbal védte, a kipattanó labdát Tóth 8 m-ről, estében a bal sarokba gurította (2-0).
    72. perc: Bükszegi beadása után Tóth elfejelte a labdát Kovács Z. mellett, de a gólvonalon álló Szalai lábbal mentett.
    79. perc: Gyepes ívelt jobbról középre és Tóth előrevetődve, 5 méterről a jobb alsó sarokba fejelt (3-0).

Az alacsony színvonalú mérkőzésen a jobb játékosokból álló FTC megérdemelten győzött.