sárga lap: Gálffy (30.), Berdó (63.), Toldi (68.), Varga Ernő (74.), illetve Halmai (20.), Schindler (58.), Egressy (66.), Komlósi (86.)

Pécs:
    Matus - Földvári, Varga Ernő, Dienes, Németh - Gálffy (Puskas, 73.), Berdó (Király, 63.), Toldi, Lantos - Gera, Ruskó (Varga Endre, 67.)

MTK:
    Babos G. - Schindler, Komlósi, Szamosi, Elek - Erős, Illés, Halmai (Buzsáki, a szünetben) - Kenesei (Egressy, a szünetben), Gusatu, Madar

4. perc: Gálffy adott jó labdát középen Gerának, aki a 16-oson belül már lövéshez készülődött, amikor Komlósi fellökte, Hanacsek játékvezető azonban nem ítélt 11-est, pedig kellett volna.
    17. perc: Madar beadása után Illés felé szállt a labda, amit a védők röviden vágtak ki, Halmai 15 m-ről, nagy erővel fölé lőtt.
    23. perc: Halmai 18 m-es lövésébe a lesen álló Illés beletette a fejét, így hiába került a labda a kapu bal oldalába, a játékvezető jogosan nem adott gólt.
    38. perc: Dienes rosszul, éppen középről fejelte ki a labdát, amit Illés 18 m-ről, kapásból rárúgott, a felső léc azonban mentett.
    49. perc: Gusatu lesgyanús helyzetben Erős elé adott, aki 7 m-ről Matus lábába rúgta a labdát.
    63. perc: Buzsáki a balösszekötő helyén kilépett, középre gurított, s az üresen álló Illés az ötösről a kapu közepébe passzolt (0-1).
    78. perc: Madar "esernyőcsellel" becsapta Toldit, Buzsáki elé tálalt, a fiatal cserejátékos elől azonban - még mielőtt lőhetett volna - Matus felszedte a labdát.
    87. perc: Buzsáki tálalt Madar elé, ő azonban ígéretes pozícióban, 6 m-ről Matust találta telibe.

A második félidőre feljavult az MTK, több helyzete közül egyet kihasznált, amivel nyert. A Pécsi MFC dicséretet érdemel, mert egyenrangú ellenfél volt.