gólszerzők: Andrássy (37.), illetve Puskás (26.), Gera (51.)
    kiállítva: Popovits (68.)
    sárga lap: Koller (62.), illetve Popovits (54., 68.), Gera (80.)

Vác:
    Krajecz - Sováb, Koller, Koszora (Prukker, 77.) - Bárány, Fejéregyházi, Nagy T., Rusvay (Gasparik, a szünetben), Andrássy, Szűcs (Hajdu, 59.) - Havrán

Pécs:
    Matus - Földvári - Dienes, Varga Ernő, Sipos - Gálffy, Varga Endre, Puskas (Ruskó, 81.), Kardos (Toldi, 40.) - Gera, Király (Popovits, a szünetben)

26. perc: Gera beadása után Varga Endre lőtt kapura, Krajecz kiütötte a labdát, de Puskas 4 m-ről a kapuba emelt (0-1).
    37. perc: Nagy T. keresztlabdáját először Havrán továbbította kapura, Matus védett, másodszorra azonban Andrássy a kapuba talált (1-1).
    51. perc: A váci térfél közepén Varga Endre elvette a labdát Nagy Tibortól, Gerát indította, a csatár kapura tört és lapos lövése a hálóba talált (1-2).

Alacsony színvonalú mérkőzésen a Vác még úgy sem tudott egyenlíteni, hogy a pécsiekhez a szünetben csereként beállt Popovitsot 23. perc múltán kiállította a játékvezető.