Pécsi MFC - Zalahús-Zalaegerszegi TE FC 2 : 2 16:30

gólszerzők: Gálffy (79.), Toldi (90.), illetve Szabó Cs. (62.), Balogh (75.)
    sárga lap: Földvári (75.), illetve Szabó II Zs. (68.), Róth (86.), Szabó Cs. (90.)

Pécs:
    Matus - Dienes, Varga Ernő, Sipos - Gálffy, Toldi, Puskas, Varga Endre (Fónay 71.), Kardos (Popovics 76.) - Gera, Király (Földvári 70.)

ZTE:
    Vlaszák - Kocsárdi, Szabó I Zs., Filó - Bonchis, Nagy L., Balogh, Szabó II Zs. (Csóka 86.), Gaál - Győri (Róth a szünetben), Sebők (Szabó Cs. a szünetben)

10. perc: Szabó I Zs. indította Nagy L.-t, de 12 m-es lövését Matus vetődve fogta.
    35. perc: Király 14 m-es lövése megpattant Szabó I Zs. lábán, ezzel majdnem becsapta Vlaszákot, de a zalaegerszegi kapus szerencséjére a labda a bal kapufa tövéről az alapvonalon túlra pattant.
    41. perc: Kardos baloldali beadásáról Puskas egy méterre a gólvonaltól éppen hogy lekésett.
    62. perc: Szabó II Zs. beadását Róth Szabó Cs. elé továbbította, aki 14 m-ről a kapu közepébe helyezett (0-1).
    75. perc: A Nagy Lajos buktatásáért megítélt 20 m-es szabadrúgást Balogh Cs. a kapu bal oldalába csavarta (0-2).
    79. perc: Szabó I Zs. röviden mentett és Gálffy kapásból, 17 m-ről lőtt a bal alsó sarokba (1-2).
    90. perc: Gálffy hanyatvetődve jobbról beadott és Toldi az ötösről a kapu jobb oldalába fejelt (2-2).

A Pécs 0-2-ről az utolsó pillanatokban egyenlített, a zalaegerszegiek túl korán örültek a győzelmüknek.