Szombathely, 3500 néző, V: Kiss B.
    gólszerzők: Gusatu (25., 47.), Illés (66.), Kenesei (87.)
    kiállítva: Komlósi (49.), Egressy (80.)
    sárga lap: Nagy Cs. (43.), Kaj (62.), Horváth A. (80.), illetve Komlósi (26., 49.)
    csere: Rosca helyett Győrvári (74.), Nagy Cs. helyett Borbély (88.), illetve Elek helyett Egressy (a szünetben), Madar helyett Kovács H. (60.), Gusatu helyett Kenesei (82.)

18. perc: A hazai védők röviden szabadítottak fel, Erős 23 m-ről lőtt, de rosszul célzott.
    20. perc: Horváth A. 25 m-es bombaszabadrúgását Babos csak kiütni tudta, de nem volt közelében hazai támadó.
    23. perc: Bodor óriási helyzetben csúnyán fölé bombázott.
    25. perc: Erős beadása után Gusatu 4 m-es fejese a gólvonalon álló Simon fejéről a felső lécre, onnan a hálóba pattant (0-1).
    47. perc: Illés ugratta ki a leshatáron álló Madart, a játékos középre gurított, Gusatu 5 m-ről a kapu közepébe továbbított (0-2).
    49. perc: Komlósi buktatta az oldalvonal mellett Halmosit, Kiss játékvezető sárga lapot adott a védőnek, ez már a második volt, ami egyet jelentett a kiállítással.
    65. perc: Kaj a Haladás térfelének közepén elveszítette a labdát, Illés rácsapott, kapura húzott, s a kimozduló kapus mellett elegánsan a hálóba gurított (0-3).
    80. perc: Horváth A. akasztotta Egressyt, a csatár felállt, ellökte a védőt, ezért kiállították.
    87. perc: Kovács Henrik balról átívelt a jobb oldalra, Kenesei tisztán kapta a labdát, s 13 m-ről a hálóba gurított (0-4).

Az első félidőben komótosan játszó MTK a szünet után leiskolázta a szombathelyieket.