2018.04.23, 12:02
    Vác, 2000. március 31., péntek (tud.) - Labdarúgó PNB, 24. forduló:

Vác FC-Haladás 2-4 (0-4)

Vác, 600 néző, V: Puhl
    gólszerzők: Nagy T. (61. - 11-esből), Gasparik (82.), illetve Bodor (5.), Halmosi (23.), Somfalvi (28., 38. - mindkettőt 11-esből)
    kiállítva: Bárány (28.)
    sárga lap: Takács (73.)

Vác FC:
    Telek - Andrássy - Burzi, Sováb (Bárány, 26.), Somogyi, Hirt - Nagy T., Szűcs (Gulyás, 63.), Hadár - Gasparik, Greff (Hajdú, a szünetben)

Haladás:
    Varga Z. - Balassa (Seper, a szünetben) - Takács, Pusztai, Simon - Rosca, Kaj, Bodor, Halmosi (Tóth, 84.) - Somfalvi, Marginean (Balogh, 69.)

5. perc: A váci térfél közepén Somfalvi indítása Bodorhoz került, aki a kapura tört, s 12 m-ről kilőtte a jobb alsó sarkot (0-1).
    23. perc: Halmosi kapott labdát a félpályánál, lefutotta Sovábot, szabadon betörhetett a 16-oson belülre, s 10 m-ről a hálóba helyezte a labdát (0-2).
    28. perc: A váci büntetőterületen belül a mindössze 2 perce becserélt Bárány lerántotta Halmosit, Puhl kiállította és a jogosan megítélt büntetőt Somfalvi laposan a jobb alsó sarokba lőtte (0-3).
    38. perc: Somogyi felrúgta Roscát, ezért újabb büntető járt: a 11-est ezúttal is Somfalvi értékesítette (0-4).
    61. perc: A szünetben beállt Seper felvágta Andrássyt. Ezúttal a hazaiak rúghattak 11-est, amit Nagy T. értékesített (1-4).
    82. perc: A jobbösszekötő helyéről Nagy T. Gasparikot indította, aki 7 m-ről az elmélázó Varga kapus mellett a bal alsó sarokba fejelt (2-4).

A kiesés ellen küzdő csapatok találkozóján a Haladás a vártnál könnyebben szerezte meg a három pontot.