Lombard FC Tatabánya - Debreceni VSC 1 : 1 15:00

2018.03.26, 10:37
    Egyedül az MTI adja Vadicskának a lapot a 74. percben. (nela, futbalmanach, Nemzeti Sport mind Turjánt ír)

2018.03.26, 10:30
    Tatabánya, 2000. március 25. szombat (tud) - Labdarúgó PNB, 23. forduló:

Lombard FC Tatabánya - Debreceni VSC 1-1 (0-1)
    Tatabánya, 3500 néző, V: Sóthy
    gólszerzők: Goncalves (48. - 11-esből), illetve Kerekes (39.)
    sárga lap: Szabó V. (45.), Süveges (50.), Jeremejev (68.), Mauro (78.), illetve Bodnár (48.), Goian (49.), Szatmári (57.), Vadicska (75.), Fekete (87.)

Tatabánya:
    Gelei - Szabó V., Mészöly, Szalma - Süveges (Mauro, 63.), Árki, Goncalves, Jeremejev (Zsivóczky, 71.) - Arany (Kiss B., 83.), Nagy S., Vincze I.

Debrecen:
    Fekete - Bodnár (Ulveczki, 82.), Goian, Turján, Szatmári - Bernáth, Vadicska, Bagoly, Böőr - Sabo (Siklósi, 82.), Kerekes

17. perc: Arany 14 m-ről estében Fekete kezébe lőtt.
    30. perc: Goncalves jobboldali beadását Arany Jeremejev elé fejelte, ő azonban 14 m-ről csúnyán a bal kapufa mellé lőtt.
    38. perc: Bernáth jobb oldalról a 16-os közelébe ívelt labdáját Vadicska 8 m-ről zavartalanul fejelhette kapura, de célt tévesztett.
    39. perc: Szatmári baloldali szögletét Kerekes 4 m-ről úgy fejelte kapura, hogy a labda a bal kapufát érintve csorgott a hálóba (0-1).
    45. perc: Süveges fejelte vissza a labdát az érkező Aranynak, de a csatár 17 m-ről a bal kapufa mellé bombázott.
    48. perc: Bodnár a kitörő Vinczét a 16-oson belül buktatta. A 11-est Goncalves úgy lőtte a hálóba, hogy a labda a bal kapufáról vágódott a gólvonalon túlra (1-1).
    56. perc: Jeremejev jobboldali szabadrúgását Szalma 8 m-ről a bal kapufa mellé fejelte.
    75. perc: Egy a debreceni kapu előtti kavarodást követően Nagy S. hat méterről lőtt a kapu mellé.

A mérkőzés nagy részében fölényben játszó Tatabánya hadilábon állt a szerencsével, ezért tudott pontot szerezni a Debrecen.