Haladás VFC - Zalahús-Zalaegerszegi TE FC 0 : 1 19:00

Haladás-Zalahús ZTE FC 0-1 (0-0)
    Szombathely, 4000 néző, V: Bede
    gólszerző: Balog (49.)
    sárga lap: Somfalvi (40.), Marginean (50.), Nagy G. (86.), Horváth A. (90.), illetve Filó (40.), Bonchis (80.), Szőke (84.)
    csere: Sátori helyett Marginean (a szünetben), Borbély helyett Sipos N. (76.), Rosca helyett Győrvári (83.), illetve Győri helyett Szőke (72.), Nagy L. helyett Strasser (85.), Sebők helyett Róth (89.)

12. perc: Halmosi szögletét Borbély 4 m-ről a kapu fölé fejelte.
    15. perc: Horváth A. szöktette Halmosit, aki beadás helyett balról 15 m-ről fölé bombázott.
    38. perc: Ismét Horváth A. passzolt remekül Halmosi elé, akinek 15 m-es lövését Vlaszák a kapu fölé ütötte. A szöglet után Balassa a kapu torkából mellé fejelt.
    45. perc: Filó 22 m-es lapos lövését Varga Z. a jobb alsó sarok elől szögletre ütötte.
    49. perc: Sebőköt buktatták a 16-os oldalvonalánál, a szabadrúgást Balog ballal Varga kapus mellett a hosszú sarokba csavarta (0-1).
    53. perc: Horváth A. beadását Somfalvi futtából mellé fejelte.
    78. perc: Simon beadását Marginean fejelte kapura, Vlaszákról kipattant a labda, de Csóka felszabadított.

A találkozó nagy részében a Haladás játszott fölényben, de a rutinos ZTE a vezető gól után jól tartotta az eredményt. A találkozó összképe alapján a döntetlen igazságosabb lett volna.