sárga lap: Hajdú (23.), Fejéregyházi (47.), illetve Csábi (21.), Téger (45.), Medgyesi (49.)

Vác:
    Telek - Burzi, Koller, Szász - Nagy T. - Sováb, Fejéregyházi (Bárány, 75.), Hajdú - Andrássy (Gasparik, 67.), Szűcs, Havrán

Kispest:
    Vezér - Lőrincz - Szekeres, Téger, Medgyesi - Füzi, Piroska (Szabó A., a szünetben), Csábi (Szabó T., a szünetben), Farkas (Fehér, 62.) - Faragó, Horváth Gy.

31. perc: Nagy T. baloldali szabadrúgása veszélyesen csavarodott kapura, a középpályás Piroska azonban szögletre mentett.
    36. perc: a váci védők ügyetlenkedése után Piroskához került a labda, két lépést tett vele, s 20 m-ről erős lövést küldött a váci kapura, Telek azonban hárított.
    69. perc: Fejéregyházi a balösszekötő helyén Szűcsöt indította, akinek középre tartó lövését Vezér bravúrral védte.
    78. perc: Faragó tört kapura, lövését Telek a mezőnybe ütötte, Horváth Gy. 14 m-ről lőtt, ezt Burzi még kisarkalta, Horváth ismételhetett, s ekkor már utat talált a labda a kapuba (0-1).

A tapasztalt PNB-s játékosokkal felálló Kispest-Honvéd ellen nem játszott megilletődően a rutintalan váci csapat, sőt a második félidő nagy részében nyomás alatt tartotta a kispesti kaput. Az utolsó 10 percre azonban elfáradtak a hazai játékosok, s Horváth Gy. ekkor megszerezte a mindent eldöntő találatot.