Pécs, 2000 néző, V: Kiss B.
    gólszerzők: Varga E. (56.), illetve Balassa (46.), Horváth A. (77.)
    sárga lap: Gera (53.), Varga E. (56.), illetve Nagy G. (70.), Marginean (90.)

Pécs:
    Sólyom - Dienes, Földvári, Németh - Toldi, Gálffy (Popovics a szünetben), Sipos J., Ruskó (Varga E. a szünetben) - Gera, Puskas, Király (Kardos 79.)

Haladás:
    Varga Z. - Nagy G., Balassa, Simon - Nagy Cs., Somfalvi, Kaj, Horváth A., Sipos N. (Tóth P. a szünetben) - Rosca (Győrvári 87.), Borbély (Marginean 61.)

34. perc: Király lefordult Balassáról, de 2 m-ről, éles szögből az oldalhálóba lőtt.
    46. perc: Nagy Cs. jobboldali szögletét Sólyom elvétette, a tumultusban felugró Balassa 3 m-ről a hálóba fejelt (0-1).
    52. perc: Somfalvi baloldali beadását Rosca az ötösről a keresztlécre vágta.
    56. perc: Király balról visszaadott Varga E. elé, aki 14 m-ről a kapu bal oldalába lőtt (1-1).
    77. perc: Somfalvi középen kiugratta Horváth A.-t, aki rövid labdavezetés után 13 m-ről nagy lövést küldött a kapu bal oldalába (1-2).

A pécsi csapat sokat kezdeményezett, de a védelmét könnyen zavarba lehetett hozni.