Dunaújváros, 3000 néző, V: Juhos
    gólszerzők: Tököli (15., 90.), Orosz (20.)
    sárga lap: Kovács B. (68.)

Dunaújváros:
    Rabóczki - Molnár Z., Salamon, Kiss Gy., Kóczián - Zavadszky (Nagy T., a szünetben), Ja:kl, Komódi, Rósa H. - Orosz (Mozgovoj, 79.), Tököli

Siófok:
    Bíró - Juhász, Szabadi, Hanák - Babos (Soós, 70.), Kovács B., Bédi, Grósz, Földes (Sánta, 85.) - Kulcsár, Jerson (Lukács, 67.)

15. perc: Rósa H. futott el a baloldalon, pontos beadására középen egyedül érkezett Tököli, aki 10 m-ről, ballal a kapu jobb oldalába lőtt (1-0).
    20. perc: Kiss Gy. baloldalról emelt középre, Orosz az egymásra váró védők közül kilépett, és a labdát jobbal, 8 m-ről a jobb felső sarokba továbbította (2-0).
    27. perc: Babos jobboldali beadását Kulcsár 7 m-ről fejelte mellé.
    41. perc: Komódi lövése lepattant a védőkről, 12 m-ről ismételhetett, ám a jobb sarok mellé gurított.
    45. perc: Tököli lépett ki a leshatáron, a balösszekötő helyén 14 m-ről a hosszú sarokra helyezett, Bíró szép vetődéssel hárított.
    90. perc: Nagy T. a felező vonaltól az alapvonalig nyargalt a baloldalon, pontos beadását Tököli egészen közelről helyezte a hálóba (3-0).

Az első félidő alatt szakadt a hó, a nagy fölényét két esetben is gólra váltotta a hazai csapat. A biztos vezetés tudatában a második félidő utolsó percéig csak helyzeteket dolgozott ki a Dunaferr, a Siófoknak csak elvétve akadtak lehetőségei.