Haladás VFC - Vasas Danubius Hotels 1 : 2 17:30

gólszerzők: Balassa (89.), illetve Kabát (45.), Szili (72.)
    sárga lap: Halmosi (88.), illetve Kabát (22.), Szili (67.)

Haladás:
    Takács T. - Nagy G., Balassa, Horváth A., Simon - Marginean, Kaj (Győrvári, 81.), Nagy Cs., Sipos N. - Sátori (Borbély, 87.), Halmosi

Vasas:
    Kövesfalvi - Herczeg, Juhár, László - Mónos, Zováth, Galaschek, Aranyos - Kabát, Szilveszter (Szili, a szünetben), Tiber (Sowunmi, 65.)

45. perc: Kabát néhány métert vezette a labdát, 14 m-ről lőtt, a labda Takács T. mellett a jobb alsó sarokba került (0-1).
    72. perc: Szili végzett el szabadrúgást 23 méterre a hazai kaputól. A labda a sorfalon irányt változtatott, s a balra mozduló Takács kapus mellett a jobb sarokba pattant (0-2).
    89. perc: Nagy Cs. bal oldali szögletét Balassa 3 m-ről a kapu bal oldalába fejelte (1-2).

A fegyelmezettebben, kevesebb hibával futballozó Vasas megérdemelten nyert Szombathelyen.