Nyírség-Spartacus FC - Újpest FC 2 : 1 14:30

Nyíregyháza, 4000 néző, V: Bukovics
    gólszerzők: Csernyijenko (28. - 11-esből), Szatke (60.), illetve Pető (17.)
    sárga lap: Dican (18.), illetve Lőw (28.)

Nyírség:
    Celeszki - Ács, Szatke, Nagy - Turóczi, Dican, Novák (Bessenyei, 62.), Kondora, Karkusz - Csernyijenko, Domokos (Kocsis, a szünetben)

Újpest:
    Bíró - Kiskapusi, Kovács P., Kerényi - Jenei (Csillag, 74.), Pető, Dvéri, Lőw, Tóth - Waltner (Kopunovics, 65.), Kovács Z.

17. perc: Dvéri végzett el szabadrúgást a bal oldalról, a beívelt labdát Pető 5 m-ről, Celeszkit megelőzve a jobb sarokba fejelte (0-1).
    28. perc: Lőw lerántotta Domokost az öt és felesnél, Bukovics határozottan mutatott a büntetőpontra, a 11-est Csernyijenko magabiztosan lőtte a jobb sarokba (1-1).
    60. perc: Kondora jobboldali szögletét Szatke 6 m-ről csúsztatta a bal sarokba (2-1).

A gólok ellenére eseménytelen volt az első félóra, utána viszont javult a játék színvonala és az élvezetes mérkőzést megérdemelten nyerték a hazaiak.