gólszerzők: Csiszár (5.), Ferenczi (72.), Erős (85.)
    sárga lap: Rosca (3.), Nagy G. (21.), Somfalvi (47.), illetve Nagy L. (29.)

Haladás:Takács T. - Nagy G. (Pusztai 67.), Balassa, Horváth A., Simon - Kaj (Sipos N. 66.), Somfalvi, Rosca, Halmosi - Marginean, Balogh (Borbély 87.)

Győr:
    Nagy K. - Böjte, Vámosi, Győri - Mracskó, Nagy L. (Erős 56.), Csiszár, Vasas - Baumgartner (Salagean 86.), Ferenczi, Vayer (Herczeg 62.)

5. perc: Csiszár a Haladás térfelének közepéről indult, a hazaiak nem támadták meg, a középpályás 23 m-ről laposan kapura lőtt. A labda a vetődő Takács előtt megpattant, majd a bal kapufát érintve a hálóba perdült (0-1).
    37. perc: Nagy L. balról beemelt labdáját Ferenczi rosszul találta el, Baumgartner rácsapott a labdára, 5 m-ről kapura "piszkálta", de Takács óriási bravúrral szögletre ütötte a labdát.
    48. perc: Somfalvi szabadrúgásánál Nagy K. rosszul mozdult ki, de később javított, Balassa lövését védte jó érzékkel.
    60. perc: Halmosi jobbról, 25 m-ről kapura küldött szabadrúgását Nagy K. kiöklözte.
    72. perc: Mracskó jobbról átívelt a másik oldalra, Baumgartner középre fejelte a labdát, Ferenczi lesgyanús helyzetből, 8 m-ről a kapu jobb oldalába fejelt (0-2).
    85. perc: Somfalvi középen ügyetlenkedett, Ferenczi ballal kapura lőtt, de a bal oldali kapufa elsőre mentett, a kipattanó labdát azonban Erős 8 m-ről, senkitől sem zavartatva a kapu közepébe továbbította (0-3).

A hazaiak játéka messze elmaradt a 10 nappal ezelőtti nyitányon a Kispest ellen mutatottól. A közepesen játszó győriek magabiztos győzelmet arattak.