Nagykanizsa-LinAir FC - Vác FC 3 : 1 14:30

Nagykanizsa-Linair FC - Vác FC 3-1 (1-1)

Nagykanizsa, 3500 néző, V: Sóthy
    gólszerzők: Azoitei (36.), Szabó (52.), Szalai (85.), illetve Sováb (12.)
    sárga lap: Balogh (74.), illetve Sováb (23.), Koller (32.), Bucsi (63.)

Nagykanizsa:
    Gelencsér - Pálfi, Szalai, Mikler - Popovics, Agics - Farkas, Pulai (Risnovics, a szünetben, Balogh 73.), Azoitei - Szabó, Gordian (Papp, 58.)

Vác:
    Telek - Burzi, Koller, Nagy T., Szász - Sováb, Andrássy (Greff, 68.), Gulyás (Bucsi, a szünetben), Somogyi (Gasparik, 55.) - Havrán, Szűcs

12. perc: Gyors vendégkontra eredményeként Havrán lódult meg a bal szélen, majd pontosan tálalt Sováb elé, aki a kapujából rosszul kimozduló Gelencsér mellett 13 m-ről egyből a kapuba helyezett (0-1).
    36. perc: Egy baloldali hazai szabadrúgás után a labda a 16-os elé került, majd az egyik váci védő hibáját kihasználva Gordian kapura húzott, pontos beadását Azoitei négy lépésről értékesítette (1-1).
    52. perc: Baloldali szöglet után Gordian ügyesen fordított át a másik oldalon üresen álló Szabó elé, aki 5 m-ről kapásból nagy gólt lőtt a léc alá (2-1).
    85. perc: Farkas baloldali szögletét az előre húzódó Szalai fejjel csúsztatta a hosszúsarokba (3-1).

Az alacsony színvonalú, de küzdelmes mérkőzésen a hazaiak a kapu előtti határozottabb játékuknak köszönhetően jutottak a három bajnoki ponthoz a mezőnyben helyenként elfogadhatóan játszó vendégek ellen.