Zalahús-Zalaegerszegi TE FC - Lombard FC Tatabánya 1 : 1 15:00

Zalaegerszeg, 1999. december 11., szombat (tud) - A labdarúgó PNB 17. fordulójában:

Zalahús ZTE FC-Lombard FC Tatabánya 1-1 (1-1)
    gólszerzők: Szabó II. (18. - 11-esből), illetve Mészöly (16.)
    sárga lapok: Sebők (25.), Bonchis (48.), Nagy L. (57.), illetve Hornyák (31.), Szabó V. (62.), Szoboszlai (63.)

ZTE:
    Vlaszák - Kocsárdi, Strasser, Csóka, Filó - Bonchis, Szabó II., Nagy, Balog - Sebők, Szabó Cs. (Mogyoródi, 71.)

Lombard:
    Balogh - Hornyák, Mészöly, Szabó V. - Szentjobbi (Süveges, 70.), Kovács A. (Szoboszlai, 60.), Andai, Letenyei - Kiprich, Füzesi, Kiss B.

10. perc: Sebők cselezte be magát a 16-oson belülre, de 14 m-es gyenge lövését Balogh biztosan védte.
    16. perc: Kovács A. bal oldali szögletét a leálló ZTE-védők között Mészöly 8 m-ről fejelte a kapu közepébe (0-1).
    18. perc: Szabó V. buktatta Sebőköt a 16-oson belül, a megítélt büntetőt Szabó II. biztosan lőtte a jobb sarokba (1-1).
    44. perc: Szentjobbi 8 m-ről kis híján saját kapujába lőtte a labdát. Még ugyanebben a percben Szabó II. kapott remek indítást, kilépett a tatabányai védők közül, de óriási helyzetben a jobb kapufa mellé emelte a labdát.
    46. perc: Stasser cselezett a saját 16-osán, a vendégek elvették tőle a labdát, de Andai elől Filó az utolsó pillanatban szögletre tisztázott.
    50. perc: Sebők csúsztatott a jobb sarok mellé, majd Filó fejesét fogta biztosan Balogh.
    66. perc: Szabó Cs. remekül tálalt Sebők elé, aki 10 m-ről ordító helyzetben mellé lőtt.
    68. perc: Andai beadását Vlaszák elnézte, a labda majdnem a hosszú sarokba hullott.
    75. perc: Kiss egyedül lépett ki a ZTE védői közül, de 12 m-ről fölé lőtt.
    80. perc: Sebők cselezett a vendégek 16-osán, de 17 m-es lövését Balogh biztosan fogta.

Alacsony színvonalú, de küzdelmes mérkőzésen a mély talajon igazságos pontosztozkodás született.