2018.06.24, 19:22
    Siófok, 1999. december 4., szombat (tud.) - A labdarúgó PNB 16. fordulójában:

Siófok FC - Haladás-Milos 2-4 (2-1)
    Siófok, 500 néző, V: Megyebíró
    gólszerzők: Kovács B. (20.), Soós (29.), illetve Balogh I. (18., 66.), Rosca (52.), Balassa (90.)
    sárga lap: Soós (36.), illetve Halmosi (41.)

Siófok:
    Bíró - Juhász, Szabadi, Hanák - Soós, Kovács B., Grósz, Sallai, Kun - Szegletes (Zabundu, 70.), Földes

Haladás:
    Varga Z. - Nagy G. (Rosca, 36.), Balassa, Simon - Kaj, Horváth A., Nagy Cs., Bodor, Halmosi (Borbély, 46.) - Marginean, Balogh (Zsirai, 91.)

18. perc: Balassa 16 m-es lövése a felső lécről Marginean elé pattant, lövését Bíró nem tudta megfogni, s a róla lecsorgó labdát Balogh 3 lépésről kotorta a hálóba (0-1).
    20. perc: Kovács B. 18 m-ről, középről szabadrúgásból nagyszerűen csavart a jobb felső sarokba (1-1).
    29. perc: a vendégvédők röviden fejeltek ki egy baloldali beadást, a labda a jobbösszekötő helyén felfutó Soós elé került, aki 13 m-ről, kapásból, jobbal éles szögből úgy lőtt gólt, hogy a labda a szombathelyi kapus kezéről pattant a hálóba (2-1).
    52. perc: Nagy Cs. baloldali szöglete elsuhant a védők között, a jobbösszekötő helyén álló Rosca 8 m-ről, éles szögből kilőtte a jobb felső sarkot (2-2).
    66. perc: rosszul sikerült siófoki hazaadással Balogh lépett ki teljesen üresen és 10 m-ről a kifutó Bíró fölött a kapuba ívelt (2-3).
    90. perc: Nagy Cs. baloldali szögletét Balassa a védők gyűrűjében, 10 m-ről rúgta a kapu közepébe (2-4).

A siófoki együttes 0-1-ről rendkívül lelkes játékkal még fordítani tudott, de a második félidőben már a jól kontrázó Haladás akarata érvényesült.