sárga lapok: Lipták (3.), Kunzo (49.), illetve Kuttor (43.), Kenesei (59.)

Diósgyőr:
    Nagy Z. - Pozder - Szakos, Hompoth, Lipták - Harnócz, Kunzo, Buliga (Lippai 79.), Kákóczki - Konyha (Komi 54.), Frunza

MTK:
    Babos - Fehér, Kuttor, Komlósi, Elek - Vörös (Kovács H. 89.), Illés, Erős - Madar, Kenesei (Preisinger 59.), Egressy

8. perc: Kákóczi futott el a bal oldalon, élesen a kapu elé lőtt, és a bevetődő Frunza elől Komlósi az utolsó pillanatban szabadított fel.
    10. perc: Madar verekedte be magát a 16-oson belülre, visszagurított, az akciót kísérő Illés 14 m-ről a kifutó Nagy Z. lábai között továbbított a jobb sarokba (0-1).
    23. perc: Buliga jobboldali szögletét Kunzo fejelte 6 m-ről a jobb sarok irányába, Babos gyors vetődéssel mentett.
    27. perc: Kenesei baloldali szögletét Illés 8 m-ről továbbította kapura, a gólvonalon álló Buliga a bal kapufa segítségével tisztázott.
    48. perc: Hompoth a saját térfelén könnyelműen eladta a labdát, Madar egyedül vezette be a 16-oson belülre, majd a támadást kísérő Kenesei elé továbbított. A csatár 8 m-ről az üres kapu mellé lőtt.
    57. perc: Egressy baloldali beadását Madar lekezelte, 8 m-ről lőtt, a labda Nagy Zoltánról került szögletre.
    58. perc: Egressy lendületes elfutás után középre adott, Madar pedig közelről jobbal továbbított a hálóba (0-2).
    73. perc: Ismét Madar veszélyeztetett, a jobb oldalon iramodott meg, pontosan gurított vissza, de az érkező Fehér 8 m-ről magasan a kapu fölé lőtt.

Egyetlen pillanatig sem volt kérdéses a lényegesen nagyobb játékerőt képviselő bajnokcsapat győzelme. A diósgyőriek lelkesen futballoztak ugyan, de nem tudtak igazi gólhelyzetet teremteni, míg ellenfelük, különösen a szünet után, kontratámadásokkal többször is szétzilálta védelmüket.