Újpest FC - Zalahús-Zalaegerszegi TE FC 1 : 1 20:00

Megyeri út, 3000 néző, V: Bede
    gólszerzők: Tóth N. (25. - 11-esből), illetve Strasser (66.)
    kiállítva: Filó (71.)
    sárga lapok: Kiskapusi (49.), Kerényi (61.), Szlezák (68.), illetve Filó (34., 71.), Gaál (73.), Szabó II. (90.)
    cserék: Pető helyett Zimmermann (62.), Babos helyett Kopunovics (74.), Kerényi helyett Csordás (83.), illetve Sebők J. helyett Bunc (76.), Gaál helyett Babati (89.)

Újpest:
    Bíró - Babos, Szlezák, Kiskapusi, Kerényi - Pető, Csillag, Tóth N., Lőw - Tokody, Kovács Z.

ZTE:
    Vlaszák - Kocsárdi, Strasser, Balog Cs., Filó - Bonchis, Szabó II., Nagy, Gaál - Sebők J., Ferenczi

21. perc: Strasser pontatlan átadását Tóth N. a félpályánál elcsípte, egészen a 16-osig robogott vele, ám szorongatott helyzetből a jobb sarok mellé lőtt.
    25. perc: Tóth N. indította a félpályáról Csillagot, aki egyből Kovács Zoltánt szöktette, a lilák támadója kibújt a védők közül, de mielőtt lőhetett volna, Strasser buktatta. A büntetőt Tóth N. a jobbra mozduló Vlaszák mellett félmagasan a bal sarokba rúgta (1-0).
    32. perc: Tokody pazar perdítése után Tóth N. egy ügyes csellel az ötösön átjátszotta Kocsárdit, majd jobbal egyből lőtt, de labdáját Vlaszák lábbal szögletre mentette.
    39. perc: Egy baloldali újpesti szögletet követően a védőkről kipattanó labdát Babos egyből kapura lőtte, Kovács Z. az ötösön beleért a lövésbe, de Vlaszák nagy bravúrral hárított.
    62. perc: Szabó II. 18 m-es bal sarokra tartó szabadrúgását Bíró nehezen mentette szögletre.
    66. perc: Sebők J. végzett el a bal oldalról szögletet, a labda ide-oda pattogott az ötösön, s végül az előrelopakodó Strasser ballal a jobb felső sarokba bombázott (1-1).
    71. perc: Filó buktatta az előretörő Szlezákot, ezért megkapta a második sárga lapját, és Bede kiállította az egerszegiek balhátvédjét.
    76. perc: Tokody húzott el a jobb oldalon, két védőt is kicselezett, középre gurított, s az érkező Kopunovics az ötösről a bal kapufát találta el.

Alacsony színvonalú, de küzdelmes mérkőzésen a Zalaegerszeg egyszer lőtt kapura, mégis pontot vitt el az erőtlen csatárjátékot mutató Újpesttől.