Haladás-Milos - Újpest FC 3 : 0* 17:00 * megállapított eredmény

Szombathely, 1999. november 13., szombat (tud.) - A labdarúgó PNB 13. fordulójában:

sárga lap: Bodor (15., 41.), illetve Terjék (23.), Csillag (37.), Tóth N. (56.)

Haladás:
    Varga - Horváth, Balassa, Pusztai (Kaj 50.), Simon - Marginean, Somfalvi, Bodor, Halmosi (Zsirai 76.) - Rosca, Borbély (Balogh I. 88.)

Újpest:
    Bardi - Babos, Szlezák, Kiskapusi, Lőw - Csillag, Pető, Kerényi, (Kopunovics 53.), Tóth N. - Kovács Z., Terjék (Tokody 66.)

16. perc: Tóth N. 18 m-es szabadrúgása a felső kapufáról vágódott vissza a mezőnybe.
    20. perc: Halmosi bal oldalról belőtt labdájára Marginean érkezett, de az öt és feles jobboldali sarkánál csak bele tudott nyúlni, így kisérlete célt tévesztett.
    34. perc: Bodor 20 m-ről lövésre szánta el magát, a labda azonban elsuhant a bal kapufa mellett.
    41. perc: a felezővonal tájékán Bodor szabálytalanul szerelt, Puhl felmutatta neki második sárga lapját, így a pirosat is megkapta.
    48. perc: Terjék a bal oldalon kapura húzott, a kifutó Varga mellett ellőtte a labdát, de az a bal kapufa tövéről pattant vissza a mezőnybe.
    59. perc: baloldali támadás végén Tóth N. kapta a labdát, aki a balösszekötő helyéről nagyerejű lövést küldött a bal sarok mellé.
    60. perc: Pető a jobböszekötő helyén ugrott ki, éles szögből leadott félmagas lövését Varga szögletre ütötte.
    64. perc: Kopunovics átadása után Kovács Z. került jó helyzetbe: 10 m-ről a kivetődő Varga felett a kapu jobb oldalába helyezte a labdát (0-1).
    87. perc: Petőt a 16-oson belül szabálytalanul szerelték, a megítélt 11-est Kopunovics félmagasan a bal sarok felé lőtte, de Varga nagy bravúrral hárított.

A tíz emberrel is lelkesen harcoló hazai csapat nem boldogult a technikásabb fővárosi együttessel.

2015.07.30, 18:41
    A pályán elért eredmény 0-1, de Kerényi jogosulatlan szereplése miatt a Haladás 3-0-val kapta meg a mérkőzést.