Lombard FC Tatabánya - Kispest-Honvéd FC 0 : 0 13:00

Lombard FC Tatabánya - Kispest-Honvéd FC 0-0

sárga lap: Kiprich (19.), Zsivótzky (77.), illetve Szekér (79.)

Tatabánya:
    Gelei - Hornyák, Szabó V., Varga L. - Letenyei, Kovács A. (Süveges, 62.), Tüske, Virág (Zsivótzky, 74.) - Kiprich, Nagy S., Kiss B. (Petres, 80.)

Kispest:
    Vezér - Szekeres, Hungler, Téger, Medgyesi - Dubecz (Bánföldi, 46.), Szekér, Szabó T., Piroska - Füzi, Borgulya (Herczegfalvi, 60.)

7. perc: Borgulya 28 m-es, bal oldalról élesen belőtt labdája Szabó Tibor előtt csúszott el a kapu torkában.
    23. perc: Letenyei a teljes kispesti védelmet kicselezte, majd 8 m-ről a vetődő Vezér kapus lábába lőtte a labdát.
    31. perc: Borgulya 22 m-es, baloldali szabadrúgását Gelei vetődve fogta.
    38. perc: Borgulya 14 m-es lövését bravúrral tolta szögletre a tatabányaiak kapusa.
    39. perc: Borgulya senkitől sem zavartatva 12 m-ről a kapujából kimozduló Geleibe lőtte a labdát.
    44. perc: Kiprich átadását Virág 8 m-ről a léc fölé vágta.
    55. perc: Virág baloldali szögletét Nagy S. 10 m-ről fejelte kapura, Vezér biztosan védett.
    59. perc: Medgyesi baloldali beadását Piroska 10 m-ről fejelhette kapura, de Gelei a helyén volt.
    66. perc: Süveges 15 m-es lövését fogta biztosan Vezér.
    81. perc: Szabó T. 16 m-es bombáját Gelei vetődve hárította.

Mindkét csapat sok hibával játszott a mérkőzésen, a vendégek valamivel többet birtokolták a labdát és közelebb álltak a győzelemhez.