Debreceni VSC - Haladás-Milos 1 : 1 17:00

gólszerzők: Bagoly (19.), illetve Rosca (38.)
    sárga lap: Pető (79.), Goian (80.), Bagoly (81.), illetve Rosca (17.), Borbély (44.), Takács (52., 89.)

Debrecen:
    Fekete - Bodnár, Goian, Sándor, Pető - Vadicska, Böőr (Bernáth, 62.) , Bagoly, Szatmári - Bajzát (Ulveczki, 62.), Sabo (Siklósi, 86.)

Haladás:
    Varga - Takács, Horváth, Pusztai, Simon - Marginean, Balog (Zsirai, 46.), Bodor (Kaj, 75.), Halmosi - Rosca (Győrvári, 78.), Borbély

9. perc: Bagoly ívelt Sándorhoz, aki a vendégek ötösén levette a labdát, majd Varga felett a felső lécet találta telibe.
    12. perc: Vadicska ívelt be jobbról, Bajzát 11 m-ről hanyattvetődve lőtt mellé.
    19. perc: Bagoly kényszerítőzött Sabóval, majd a visszakapott labdát 22 m-ről nagy erővel a bal sarokba lőtte (1-0).
    38. perc: Marginean jobboldali beívelése után Rosca 5 m-ről a tétovázó védők között a bal sarokba bólintott (1-1).
    50. perc: Szatmári indította Böőrt, aki 7 m-ről a felső lécet találta el.
    58. perc: a tétovázó védők között Rosca kézzel ért a labdához, a játékvezető 11-est ítélt. A büntetőt Sabo a jobb kapufára lőtte, azután Varga megfogta a labdát.
    85. perc: Vadicska bedobása után Bagoly hanyattvetődve lőtt alig mellé.
    87. perc: Pető lövése után Simon kézzel ért a 16-oson belül a labdához, de a játékvezető nem ítélt büntetőt.
    89. perc: Győrvári dulakodott a saját 16-osán belül, ezért a játékvezető kiállította.
    90. perc: Takács rántotta le Ulveczkit, s második sárga lapja után őt is az öltözőbe küldte a játékvezető.

Feszült hangulatú, jó iramú, küzdelmes mérkőzésen a hazai csapat helyzeteinek rossz kihasználása következtében nem tudott nyerni. Hajdó játékvezető a második félidőben már nem tudott észrevétlen résztvevője maradni a mérkőzésnek.