Dunaferr SE - Zalahús-Zalaegerszegi TE FC 4 : 0 13:00

1. avatar: Longinus
    2018.08.12, 08:38
    képTököli fejjel veszélyezteti az ellenfél kapuját, jobbra a háttérben Zavadszky. Kép forrása: Dunaújvárosi Hírlap archívuma

2018.08.11, 12:53
    Dunaújváros, 1999. november 6. szombat (tud) - A labdarúgó PNB 12. fordulójában:

Dunaferr SE-Zalahús ZTE FC 4-0 (0-0)
    Dunaújváros, 4000 néző, V: Kiss B.
    gólszerzők: Zavadszky (59., 83., 89.), Lengyel (64.- 11-esből)
    sárga lap: Csóka (39.), Sebők (45.)

Dunaferr:
    Rabóczki - Molnár Z., Salamon, Éger, Kóczián (Milovanovics, 76.) - Zavadszky, Ja:kl, Lengyel, Komódi - Orosz (Nagy T., 73.), Tököli (Nikolov, 85.)

Zalaegerszeg:
    Vlaszák - Kocsárdi, Balog, Filó - Bonchis, Nagy L., Bunc, Csóka (Mogyoródi, 87.) - Sebők, Ferenczi, Szabó Cs.

12. perc: Zavadszky ugratta ki a 16-oson keresztbefutó Komódit, aki kapásból a bal alsó sarok mellé lőtt.
    25. perc: Orosz emelt középen Tökölihez, a csatár lekezelte a labdát, de 11 m-es lövését Vlaszák lábbal hárította.
    37. perc: Komódi szögletét Tököli 7 m-ről csúsztatta a kapu mellé.
    56. perc: Ja:kl ugratta ki Tökölit, a támadó elvitte a kapus mellett a labdát, ám éles szögből a kapu fölé emelt.
    59. perc: Komódi szögletét Orosz fejelte kapura, Zavadszky közelről a jobb alsó sarokba lőtt (1-0).
    64. perc: Csóka rántotta le Zavadszkyt a 16-oson belül. A megítélt büntetőt Lengyel nagy erővel lőtte a léc alá (2-0).
    83. perc: Komódi 40 m-ről ívelt előre szabadrúgást, a védők hibája után Zavadszky középen levette a labdát, majd a jobb felső sarokba lőtt (3-0).
    89. perc: Nagy T. indította Lengyelt, akinek közeli lövését Vlaszák még kiütötte, ám az érkező Zavadszky 14 m-ről egyből a kapuba továbbított (4-0).

Az első félidőben még elhibázta lehetőségeit a jóval több helyzetet kidolgozó hazai csapat, ám a második játékrészben Zavadszky vezérletével magabiztos győzelmet aratott a Dunaferr.