Vasas Danubius Hotels - Nyírség-Spartacus FC 4 : 0 19:00

Vasas Danubius Hotels - Nyírség-Spartacus FC 4-0 (1-0)
    Fáy utca, 2000 néző, V: Hanacsek
    gólszerzők: Sowunmi (37.), Juhár (51.), Szilveszter (82.), Galaschek (87.)
    kiállítva: Farkasházy (91.)
    sárga lap: Farkasházy (71., 91.), Kabát (78.), illetve Dican (23.), Nagy S. (63.)
    csere: Tiber helyett Szilveszter (73.), Aranyos helyett Sallai (80.), illetve Kondora helyett Gradinariu (a szünetben), Szabó A. helyett Szécsi (60.), Dican helyett Bessenyei (84.)

Vasas:
    Végh - Tóth, Juhár, László - Farkasházy, Zováth, Galaschek, Aranyos - Sowunmi, Kabát, Tiber

Nyíregyháza:
    Celeszki - Szatke, Kondora, Gerliczki, Nagy S. - Turóczi, Dican, Karkusz, Göncz - Baranyi, Szabó A.

8. perc: Sowunmi visszagurított labdáját Aranyos 21 m-ről a kapu mellé rúgta.
    12. perc: Aranyos baloldali beadását Kabát levette, de a csatár 10 m-es lövését Celeszki biztosan védte.
    28. perc: Galaschek átadását követően Kabát elvitte a labdát védője mellett, de a középre gurítást a jó ütemben kivetődő Celeszki szerezte meg.
    36. perc: Karkusz nagyszerűen ugratta ki Szabó Attilát, a nyíregyházi csatár 12 m-es lövését Végh szögletre ütötte.
    37. perc: Egy hazai támadás során a vendégkapus a 16-oson kívül fejjel mentett, de a labda a mezőnyből Sowunmi elé pattant, a válogatott csatár 17 m-ről, nagy erővel lőtt a jobb felső sarokba (1-0).
    46. perc: A bátran előretörő László baloldai beadását Tiber 7 m-ről kevéssel rúgta a kapu mellé.
    51. perc: Farkasházy baloldali szögletét a magasra felugró Juhár 6 m-ről fejelte a léc alá (2-0).
    58. perc: Kapu előtti kavarodás után Tiber elé került a labda, a Vasas támadója 6 m-ről a léc fölé bombázott.
    66. perc: Galaschek szemből, 13 m-ről lőtt, Celeszki nagy bravúrral védett.
    77. perc: Egy hosszú előreívelés után Kabát ugrott ki, de éles szögből leadott lövését a nyíregyházi kapus kiütötte.
    82. perc: Kabát ugratta ki a csereként pályára lépett Szilvesztert, a középpályás 11 m-ről a bal alsó sarokba helyezett(3-0).
    87. perc: Farkasházy jobboldali szabadrúgását Galaschek 7 m-ről csúsztatta a kapuba (4-0).
    91. perc: A sárga lapos Farkasházy egy szabálytalanság után megkapta második figyelmeztetését, ami a kiállítást jelentette számára.

A végig nagy fölényben játszó Vasas ilyen gólkülönbséggel is megérdemelten győzött. A lelkesen küzdő, de a kapura teljesen veszélytelen nyíregyháziak csak Celeszki bravúrjainak köszönhetően kerülték el a még súlyosabb vereséget.