2018.08.16, 08:35 (szerk.: 2018.09.13, 16:19)

gólszerzők: Borgulya (41.), illetve Kovács Z. (10.)
    kiállítva: Pintér (58.)
    sárga lap: Kiskapusi (40.), Kovács Z. (55.)

Kispest:
    Vezér - Szekeres, Hungler, Medgyesi - Fehér (Pintér, 48.), Téger, Füzi K., Szabó, Piroska (Bánföldi, 89.) - Borgulya, Hercegfalvi (Wukovics, a szünetben)

Újpest:
    Bíró - Babos, Szlezák, Tamási, Kiskapusi - Kovács B., Csillag, Tóth N. (Csordás, a szünetben), Lőw - Terjék, Kovács Z.

10. perc: Lőw egy ügyes testcsellel becsapta Szekerest, balról középre adott, Terjék fejéről tovább pattant a labda, s az érkező Kovács Z. 10 m-ről bal lábbal a bal sarokba perdített (0-1).
    35. perc: Hungler hosszú előreívelését Lőw elvétette, így Hercegfalvi magányosan törhetett kapura, de 11 m-ről Bíró lábát találta el.
    41. perc: Fehér ívelt a jobb oldalról középre, Hercegfalvi megcsúsztatta a labdát, ami a kapufáról kipattant, s az érkező Borgulya közvetlen közelről a kapuba fejelt (1-1).
    49. perc: Kovács Z. a bal szélről középre cselezett, egyre csak lopta a távolságot, végül 20 m-ről lövésre szánta el magát, s Vezér csak üggyel-bajjal mentett.
    55. perc: Terjék ment el a bal szélen, középre gurított, Kovács Z. lefordult Hunglerről, aki hátulról buktatta az újpesti csatárt. Kiss G. játékvezető büntető helyett Kovács Z.-nek mutatta fel a sárga lapot.
    58. perc: Babos tört előre a jobb oldalon, már két kispesti játékost is kicselezett, amikor érkezett Pintér, aki csúnyán rátartott az újpesti védő lábára. Kiss G. habozás nélkül kiállította a kispestiek néhány perce csereként pályára lépő játékosát.
    66. perc: Lőw egy cselsorozatot követően a bal oldalról középre adott, Szekeres szerencsétlenül lépett a labda útjába, amely a jobb sarok felé pattant, s Vezér csak bravúros visszavetődéssel mentette meg kapuját a góltól.

Az Újpest a több mint félóráig 10 emberrel játszó hazaiak ellen ugyan nyerhetett volna, de támadói a legjobb helyzeteket is elpuskázták, így a döntetlen igazságosnak mondható.

3. avatar: magyarfutball.hu
    2017.02.06, 14:32 (szerk.: 2017.02.06, 14:33)
    TÜNTETTEK? VAGY MÉGSE? SZURKOLTOK? VAGY MÉGSE?