Nyírség-Spartacus FC - Haladás-Milos 1 : 0 14:30

Nyíregyháza, 1999. október 23. szombat (tud) - A labdarúgó PNB 10. fordulójában:

Nyírség-Spartacus FC - Haladás-Milos 1-0 (0-0)

gólszerző: Karkusz (53.)
    kiállítva: Simon (41.)
    sárga lap: Baranyi (43.), Ács (92.), illetve Balogh (24.), Simon (32., 41.), Takács (39.) Tóth (60.)

Nyíregyháza:
    Celeszki - Szatke, Ács, Nagy S., Göncz (Gradinariu, a szünetben) - Turóczi, Dican, Szabó (Kondora, 73.), Karkusz - Baranyi (Szécsi, 77.), Csernyijenko

Haladás:
    Takács T. - Takács B., Balassa, Horváth, Simon - Nagy Cs., Bodor, Halmosi (Borbély, a szünetben), Tóth P. - Marginean (Rosca, 70.), Balogh

5. perc: Baranyi a balösszekötő helyéről 14 m-ről alig lőtt a hosszúsarok mellé.
    13. perc: Horváth mintegy 25 m-ről szánta el lövésre magát, a labda a felső lécről pattant vissza a mezőnybe.
    25. perc: Tóth P. 30 m-en át vezette a labdát, amikor észrevette, hogy Celeszki kinn áll a kapujából, 40 m-ről alig ívelt fölé.
    33. perc: Dican 18 m-es szabadrúgása a felső lécen csattant.
    41. perc: Csernyijenko és Simon rúgott össze a labdára, a vasi elesett, mégis ő kapta meg második sárgáját és természetesen a piros lapot is.
    53. perc: Csernyijenko küzdött a labdáért, amely a szombathelyi kapusról Karkusz elé pattant, aki 6 m-ről a kapuba talált (1-0).
    56. perc: Tóth P. 22 m-es szabadrúgása éppen hogy elkerülte a hazai kaput.
    59. perc: Szabó szögletét Nagy S. fejelte kapura, majd Nagy Cs. a gólvonalon hárított.
    74. perc: Gyors szombathelyi kontra végén Balogh 8 m-ről alig lőtt mellé.
    88. perc: Balogh 6 m-ről a felső lécre belsőzött.

Az alacsony színvonalú mérkőzésen a nyíregyháziak nem tudtak igazán élni az emberelőnnyel, és a hajrában könnyen gólt is kaphattak volna.