Siófok FC-Újpest FC 1-0 (0-0)

Siófok, 1000 néző, V: Szabó Zs.
    gólszerző: Hanák (89.)
    sárga lap: Szabadi (34.), illetve Pető (36.), Tóth N. (42.), Kovács B. (65.)
    cserék: Pest R. helyett Ördög (85.), Lomvutu helyett Soós (89.), Sallai helyett Czakó (90.), illetve Kopunovics helyett Terjék (58.), Kovács Z. helyett Tokody (87.)

Siófok:
    Bíró I. - Juhász, Csoknay, Szabadi - Grósz, Pest K., Kovács B., Sallai, Hanák - Lomvutu, Pest R.

Újpest:
    Bíró Sz. - Tamási, Szlezák, Kiskapusi - Kovács B., Pető, Zimmermann, Tóth, Lőw - Kovács Z., Kopunovics

18. perc: Kovács fejelt 12 m-ről két siófoki védő között Bíró kapujának bal felső sarka mellé.
    22. perc: Pető lőtt 16-oson kívülről Bíró kapuja fölé.
    24. perc: Pető kapott jó indítást a 16-osnál, bevezette a labdát az ötös sarkáig, de a kifutó Bíró hárított.
    28. perc: Pest R. egy csellel lefordult védőjéről, 16 m-ről lőtt, de Bíró biztosan védett.
    40. perc: Pető vezette keresztbe a labdát a siófoki térfélen, majd 18 m-ről lövésre szánta el magát, Bíró kiütötte a labdát.
    47. perc: Pető jobb oldali beadását Kopunovics fejelte 5 m-ről a kapu jobb alsó sarka felé, Bíró I. gyors vetődéssel megfogta a labdát.
    57. perc: Lomvutu kiugratása után Pest R. 10 m-ről lőtt a bal felső sarok mellé.
    64. perc: Sallai indítását követően Pest R. lövését hárította az újpesti kapus.
    79. perc: A hazai védőkről lepattanó labdát Terjék lőtte az ötös jobb sarkáról Bíró I. kapuja fölé.
    89. perc: Sallai szabadrúgása után az újpesti védők röviden szabadítottak fel, és Hanák 14 m-ről a jobb alsó sarokba lőtt (1-0).

Gyenge első félidő után a második játékrész változatosabb játékot hozott. A Siófok némi szerencsével szerezte meg a számára létfontosságú három pontot.