Ferencvárosi TC - Debreceni VSC 0 : 1 17:00

Ferencváros:
    Szűcs L. - Jagodics - Szűcs M. (Lilik, 44.), Mátyus, Nagy N. - Kriston, Bárányos (Schultz, 71.), Kovács B., Füzi - Horváth P., Tóth M.

Debrecen:
    Fekete - Gojan - Bodnár, Pető - Vadicska, Bagoly, Sándor, Szatmári - Ulveczki (Bajzát, 85.), Sabo (Dobos, 90.), Casoltan (Siklósi, 88.)

1. perc: Tóth M. pörgetett a kirobbanó Bárányos elé, aki középről, 14 m-ről, nagy helyzetben a kivetődő debreceni kapusba lőtte a labdát.
    6. perc: Sabo visszagurítása után Szatmári 5 m-ről lőhetett, Szűcs L. azonban bravúrosan védett.
    18. perc: Sabo balról, az oldalvonal mellől mintegy 25 m-ről leadott szabadrúgását látványosan hárította a ferencvárosi kapus.
    51. perc: Horváth P. lépett ki a vendégvédők között, elhúzta a labdát Fekete mellett, de sokáig kivárt, s a debreceni kapus lábbal mentett.
    54. perc: óriási védelmi hiba után megszerezte a vezetést a Debrecen. Jagodics a kapu előterében rosszul szabadított fel, a labda Szatmári elé került, aki balról, 8 m-ről a hosszú alsó sarokba gurított (0-1).
    77. perc: Ulveczki jó labdájával Casoltan egyedül futhatott a ferencvárosi kapu irányába, de 6 m-ről csúnyán mellé lőtt.
    82. perc: Casoltan hagyott ki ismét hatalmas helyzetet, amikor a Sabótól kapott labdát 7 m-ről mellé lőtte.
    86. perc: Füzi hatalmas 8 m-es lövését Fekete bravúrosan védte, majd Tóth M. emelt 5 m-ről fölé.

A több helyzetet kidolgozó, s ezekből egyet gólra váltó Debrecen megérdemelt győzelmet aratott.