Siófok, 1000 néző, V: Sóthy
    gólszerzők: Kunzo (7.), Raican (8.)
    kiállítva: Sallai (60.)
    sárga lap: Bimbó (72.), illetve Szakos (28.), Kunzo (45.), Páling (63.), Timko (68.)
    csere: Ördög helyett Szegletes (65.), illetve Páling helyett Lippai (69.), Filipovics helyett Buliga (75.), Dukon helyett Hompoth (83.)

Siófok:
    Bíró - Hanák, Bimbó, Juhász (Szabadi 37.) - Bédi, Csoknay, Sallai, Kovács B., Soós - Pest K., Ördög

Diósgyőr:
    Nagy Z. - Kovács, Kunzo, Timko, Szakos - Dukon, Lipták, Filipovics, Páling - Frunza, Raican

7. perc: Dukon szöglete után Kunzo egy csel után Bíró kapujának bal alsó sarkába lőtt (0-1).
    8. perc: Bíró kapus hibáját kihasználva a középre lőtt labdát Raican 2 m-ről a hálóba passzolta (0-2).
    17. perc: Kovács B. 18 m-ről lőtt, Nagy Z. szögletre tenyerelte a léc alá tartó labdát.
    21. perc: Filipovics 25 m-es szabadrúgását hárította Bíró a bal sarok elől.
    35. perc: Nagy helyzetben Ördög az ötös sarkáról keresztbe lőtte a labdát, amely Nagy kapujának bal sarka mellett hagyta el a játékteret.
    44. perc: Hanák ívelt az ötösre, Pest K. pedig 6 m-ről félfordulattal centiméterekkel lőtt a kapu fölé.
    52. perc: Csoknay 22 m-es, bal alsó sarok felé tartó lövését hárította Nagy Z.
    54. perc: Bédi szögletét Szabadi fejelte 11 m-ről kapura, ám egy gólvonalon álló diósgyőri védőjátékos Nagy Z. kapujának jobb felső sarka elől fejjel tisztázott.
    81. perc: Kovács B. lőtte keresztbe a labdát Nagy Z. kapuja előtt, azonban Szegletes és a hálóőr is lemaradt róla, majd a bal oldalról Szegletes rúgta középre rúgta a labdát, de az érkező Pest K. elől Nagy lábbal hárított.
    85. perc: Hanák beadását Pest K. perdítette középről, 5 m-ről a felső lécre.

Gyenge színvonalú mérkőzésen a helyzeteit jobban kihasználó vendégcsapat megérdemelten győzött.