Vác FC-Zollner - Szeged LC 1 : 1 19:00

2018.09.13, 16:39
    A kettő között az igazság:
    Sárga lap: Kenesei Z. (reklamálásért) a 73.,

75. perc: Tíz emberre fogyatkozott a Szeged. Előbb Faragó kapott sárga lapot, majd Kenesei Zoltán szóvá tette az ítéletet, Hajdó játékvezető teketó- riázás nélkül kiállította a reklamáló szegedi csatárt.

Nemzeti Sport

2018.09.06, 11:28
    A futbalmanach szerint Kenesei második sárgával lett kiállítva.

3. avatar: magyarfutball.hu
    Vác, 1999. szeptember 18., szombat (tud) - A labdarúgó PNB 6. fordulójában:

Vác FC-Zollner - Szeged LC 1-1 (0-0)

Vác, 2000 néző, V: Hajdó
    gólszerzők: Andrássy (92.), illetve Faragó (62.)
    kiállítva: Kenesei (79.)
    sárga lap: Bábik (24.), Kasza (69.), illetve Major (21.), Jeremejev (35.), Herczku (41.), Faragó (79.)
    csere: Bábik helyett Andrássy (65.), Ivic helyett Vitelki (71.), Rob helyett Füle (82.), illetve Herczku helyett Udvari (78.), Faragó helyett Markovics M. (90.)

Vác:
    Szabó Cs. - Kádár, Kovács P., Kasza - Nagy T. - Vojtekovszki, Sipeki, Vén, Bábik - Ivitz, Rob

Szeged:
    Markovics - Urbán - Popovics, Major, Palágyi - Vörös, Herczku, Jeremejev, Mikler - Kenesei, Faragó

21. perc: Vojtekovszki 20 m-es csavart szabadrúgása centiméterekkel kerülte el a bal felső sarkot.
    30. perc: A 16-os bal sarkától Vojtekovszki lőtt kapura, Markovics magabiztosan fogta a rövidsarokra tartó labdát.
    42. perc: Kovács, Sipeki, Bábik volt a labda útja, utóbbi 8 m-ről a kapura lőtt, Markovics azonban ezúttal is ügyesen hárított.
    48. perc: Faragó tört előre, 26 m-ről kapura lőtt, Szabó Cs. védett.
    56. perc: Urbán távoli lövését védte a jól helyezkedő Szabó kapus.
    62. perc: Kenesei jobb oldali szögletét Faragó 8 m-ről fejelte a váci kapuba (0-1).
    79. perc: Kenesei, a szegediek csapatkapitánya bírálta a játékvezető ténykedését, ezért Hajdó felmutatta neki a piros lapot.
    92. perc: Sipeki jobb oldali beívelését Andrássy 5 m-ről előre vetődve a szegedi kapuba fejelte (1-1).

Lagymatag első félidő után megjött a szegediek támadókedve, ennek eredményeként vezetéshez jutottak a vendégek. Az utolsó negyedórára 10 emberre olvadt a Tisza-parti együttes, ezt az előnyt kihasználták a hazaiak, s Andrássy a hosszabbításban beállította a végeredményt.