Lombard FC Tatabánya - Diósgyőri FC 2 : 1 16:30

gólszerző: Kiprich (19.-11-esből), Kiss (81.), illetve Kunzo (50.)
    sárga lap: Kiss (77.), Letenyei (87.), illetve Timkó (19.), Hompoth (29.), Radu (44.)

Lombard:
    Gelei - Szabó V., Mészöly, Szalma - Süveges, Kovács A. (Petres, 76.) , Kozma (Letenyei, 53.), Tüske - Kiprich (Szoboszlai, 65.), Nagy S., Kiss

Diósgyőr:
    Nagy Z. - Kunzo, Timko, Szakos, Kovács T. - Páling, Radu (Filipovics, 70.), Buliga, Hompoth - Barva, Frunza (Komi, 80.)

19. perc: Tüske emelt a 16-os előtt helyezkedő Nagy S. elé, aki tovább csúsztatta a labdát Kiprichhez, akit Timko a büntetőterületen belül "elütött". A 11-est Kiprich higgadtan a bal sarokba gurította (1-0).
    32. perc: Buliga ment el a bal szélen, középre ívelését a védők röviden mentették, Kunzo egyből kapura lőtt, ám Gelei biztosan hárította a pattogó bombát.
    34. perc: Radu keverte meg a tatabányaiak védelmét, de kisodródott, és lövését Gelei könnyűszerrel védte.
    35. perc: Tüske 18 m-es bombáját tolta szögletre Nagy Z.
    39. perc: Radu indításával Frunza lépett ki a védők közül, már Geleit is kicselezte, de lövését a gólvonalon álló Szalma a mezőnybe fejelte.
    50. perc: Frunza ügyes átadással ugratta ki Barvát, aki az alapvonalról visszagurított, és az érkező Kunzónak már csak az üres kapuba kellett segítenie a labdát (1-1).
    59. perc: Süveges jobboldali szögletét Nagy S. csak centiméterekkel fejelte a jobb sarok mellé.
    77. perc: Petres labdájával Nagy S. lefordult Timkóról, aki lerántotta a büntetőterületen belül, de a játékvezető továbbot intett.
    81. perc: Petres ügyes cselt csinált a bal szélen, átívelt a hosszú oldalra, s a berobbanó Kiss a jobbsarokba bólintott (2-1).

A Lombard jobban kezdett, de aztán ráült a vezetésre, s ez csaknem megbosszulta magát, a hajrában szerzett góllal azonban megérdemelten szerezte meg a győzelmet utolsó csepeli meccsén.