Ferencvárosi TC - Zalahús-Zalaegerszegi TE FC 1 : 1 17:00

2018.09.11, 12:43
    Budapest, 1999. augusztus 21. szombat (MTI) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság (PNB) 3. fordulójában:

Ferencvárosi TC-Zalahús Zalaegerszegi TE FC 1-1 (0-0)

Üllői út, 5378 néző, V: Kiss G.
    gólszerzők: Kulcsár (75.), illetve Sebők (88.)
    sárga lap: Kriston (42.), Bárányos (56.), illetve Szabó II Zs. (76.)

FTC:
    Szűcs - Lakos - Lilik, Mátyus - Kriston (Fülöp, a szünetben), Bárányos (Zöld, 86.), Lászka, Kovács B., Füzi Á. - Tóth M. (Kulcsár, 65.), Horváth P.

ZTE:
    Vlaszák - Kocsárdi, Csóka (Szabó Cs., 86.), Balog Cs., Filó - Bonchis, Szabó II Zs., Nagy L. (Szabó I Zs., 16.) - Babati (Ferenczi, 84.), Sebők J., Arany

7. perc: Tóth M. egy csel után Horváth Péterhez passzolt, aki 14 m-ről a kapu fölé lőtt.
    8. perc: Kovács B. 17 m-ről kapura bombázott, Vlaszák beleért a labdába, amely így a kapufát találta el.
    14. perc: Tóth M. Bárányoshoz gurított, a középpályás 20 m-ről kicsivel a kapu mellé lőtt.
    25. perc: Lászka 22 m-ről nagy erővel kapura küldte a labdát, Vlaszák azonban a helyén volt.
    44. perc: Horváth P., Tóth M., Kovács B. volt a labda útja, utóbbi 17 m-ről a kapu mellé lőtt.
    58. perc: Sebők futott el a jobb oldalon, de kisodródott és a jobb sarok mellé lőtt.
    75. perc: Füzi a bal szélről középre ívelt, az üresen hagyott Kulcsár 10 m-ről a hálóba helyezett (1-0).
    77. perc: Fülöp 15 m-ről, jobbról csúnyán a kapu mellé lőtt.
    88. perc: Sebőkhöz passzoltak középről, s a válogatott csatár 8 m-ről a felső léc alá lőtt (1-1).

A közepes színvonalú mérkőzésen a Zalaegerszeg egyenrangú ellenfele volt a ferencvárosi csapatnak, amely ugyan több helyzetet dolgozott ki, de a döntetlen így is igazságos.