Gázszer FC - Debreceni VSC-Epona 2 : 1 17:00

2018.06.17, 14:59
    Akasztó, 1999. június 12., szombat (tud.) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság (PNB) 33. fordulójában:

Gázszer FC - DVSC-Epona 2-1 (2-1)
    Akasztó, 300 néző, V: Piller
    gólszerzők: Tiber (34.), Urbonas (45.), illetve Zimmermann (19.-öngól)
    sárga lap: Salacz J. (44.), Bekő (68.), Simek (78.), illetve Vadicska (75.), Böőr (89.)

Gázszer:
    Kövesfalvi - Salacz J., Korol, Urbonas - Simek, Dulics, Dvéri, Zimmermann, Bekő - Földes, Tiber (Móri, 83.)

DVSC:
    Téglási - Bodnár, Gojan, Sándor Cs., Pető - Dombi, Vadicska, Bagoly (Szatmári, 74.), Böőr - Sabo (Csehi Z., 74.), Ilea

19. perc: Sándor Cs. cselezgetett a Gázszer 16-osának jobb oldalán, középre lőtte a labdát, az az ötösön álló Zimmermann lábán felpörgött és a megdermedt Kövesfalvi fölött a jobb felső sarokba hullott (0-1).
    20. perc: Tiber már csak Téglásival állt szemben, de a csatár lövését a kapus háríotta.
    30. perc: Dvéri ugratta ki Simeket a jobbösszekötő helyén, aki a kapusba lőtte a labdát.
    34. perc: Zimmermann jobb oldali beadását Dvéri Tiber elé fejelte, aki az ötösről a jobb alsó sarokba fejelt (1-1).
    45. perc: Földes jobb oldali szöglete után Urbonashoz került a labda, aki bal oldalról 12 méterről a kapu közepébe lőtt (2-1).
    53. perc: Földes futott el a bal oldalon, helyzetbe hozta Tibert, aki 6 méterről, középről a kapusba rúgta a labdát.
    55. perc: jobb oldali debreceni szöglet után Gojan 5 méterről a kapusba rúgta a labdát, a visszapattanót Ilea ismét Kövesfalviba lőtte, majd estében a kapu fölé emelt.
    68. perc: Pető jobb oldali szöglete után Gojan 4 méterről bal lábbal kapura lőtt, a labda rövid ideig a gólvonalon pörgött, végül Kövesfalvi rávetődött.
    89. perc: Csehi Z. 20 méterről, középről ballal nagy erővel fölé lőtt.
    90. perc: egy bal oldali beadást Ilea 4 méterről perdít a kapu mellé.

A vártnál mozgalmasabb játékot hozott az első félidő. A második játékrészben mindkét oldalon sok gólhelyzet kimaradt. A szerencsésebb csapat győzött.