magyarfutball.hu

Debreceni VSC-Epona - Lombard FC Tatabánya 2 : 1 20:00

   
   
Upload your own photos! »
videók
mérkőzés értékelése

Ott voltál a mérkőzésen? Oszd meg benyomásaid, élményeid a meccsről!

 

új hozzászólás

Csak bejelentkezett felhasználók írhatnak hozzászólást!

comments

  1. avatar: bbsz
    2020.07.10, 17:55 (szerk.: 2020.07.11, 00:27)
    Csoportmérkőzések, 32 közé jutásért
    A Magyar Labdarúgó-szövetségben csütörtökön elkészítették a Samsung Magyar Kupa csoportbeosztását.

    A kupasorozatot hasonló rendszerben bonyolítják le, mint az elmúlt idényben, így tizenegy csoportban négy-négy, öt csoportban pedig három-három együttes szerepel.
    A négycsapatos csoportokból kettő, a háromcsapatosokból egy gárda kerül a legjobb harminckettő közé.
    Idén is kiemelték a nemzetközi kupában szereplőket, azaz a bajnok Újpestet, a KEK-ben induló MTK Hungária FC-t, az UEFA- kupa-résztvevő Ferencvárost, valamint az UEFA-Intertotó-kupában induló DVSC-Epona és a Diósgyőri FC együttesét, ez az öt csapat a legjobb harminckettő között csatlakozik a küzdelmekhez.
    A csoportokon belül egyszer játszanak egymással a résztvevők, mindig az alacsonyabb osztályú csapat a pályaválasztó.

    Nemzeti Sport, 1998. július 10.

    1. csoport

    Bük - Győri ETO 0-5
    Gyirmót - Tihany 2-1
    Tihany - Győri ETO 1-11
    Gyirmót - Bük 3-4
    Gyirmót - Győri ETO 1-14
    Tihany - Bük 1-2

    1. Győri ETO FC 3 3 - - 30-2 9
    2. Büki TK 3 2 - 1 6-9 6
    3. Gyirmót 3 1 - 2 6-19 3
    4. Tihany 3 - - 3 3-15 -
    2. csoport

    Sárvár - Haladás 1-3
    Malomsok - Csorna 1-1
    Csorna - Haladás 1-5
    Malomsok - Sárvár 1-4
    Csorna - Sárvár 2-3
    Malomsok - Haladás 0-2

    1. Haladás 3 3 - - 10-2 9
    2. Sárvár 3 2 - 1 8-6 6
    3. Csorna 3 - 1 2 4-9 1
    4. Malomsok 3 - 1 2 2-7 1

    3. csoport

    Zalaapáti - Soproni FAC 2-1
    Etyek - Balatonföldvár 3-2
    Balatonföldvár - Soproni FAC 1-7
    Etyek - Zalaapáti 2-4
    Etyek - Soproni FAC 0-5
    Balatonföldvár - Zalaapáti 0-7

    1. Zalaapáti 3 3 - - 13-3 9
    2. Soproni FAC 3 2 - 1 13-3 6
    3. Etyek 3 1 - 2 5-11 3
    4. Balatonföldvár 3 - - 3 3-17 -

    4. csoport

    Lajoskomárom - Lébény 3-3
    Lombard Tatabánya - Rákóczi KFC 6-1
    Lajoskomárom - Tatabánya 2-2
    Lébény - Rákóczi FC 2-1
    Lébény - Tatabánya 0-3
    Lajoskomárom - Rákóczi FC 1-4


    5. csoport

    Dunaszentgyörgy - Zalaegerszegi TE 0-5
    Harta - Felsőszentmárton 3-1
    Felsőszentmárton - Zalaegerszeg 0-4
    Harta - Dunaszentgyörgy 2-2
    Harta - Zalaegerszeg 1-6
    Felsőszentmárton - Dunaszentgyörgy 3-2

    6. csoport

    Budaörs - Tompa 2-2
    Kunszentmárton - Siófok 0-1
    Budaörs - Kunszentmárton 1-4
    Tompa - Siófok 0-7
    Budaörs - Siófok 0-5
    Tompa - Kunszentmárton 3-3

    7. csoport

    Kaba-Hajdúszoboszló - BVSC 0-1
    Ladánybene - Soroksár 1-3
    Ladánybene - Kaba-Hajdúszoboszló 0-9
    Soroksár - BVSC 0-0
    Soroksár - Kaba-Hajdúszoboszló 0-1
    Ladánybene - BVSC 0-5

    8. csoport

    Sülysáp - Borota 3-2
    Sülysáp - III. Ker. FC 0-1
    Borota - III. Ker. FC 1-4

    9. csoport

    Edelény - Videoton 0-3
    Parád - Láng SK 1-2
    Láng SK - Videoton 1-7
    Parád - Edelény 2-3
    Láng SK - Edelény 2-5
    Parád - Videoton 0-11


    10. csoport

    Tiszaújváros - Kispest-Honvéd 2-0
    Nyírmeggyes - Pásztó 3-3
    Nyírmeggyes - Tiszaújváros 0-1
    Pásztó - Kispest-Honvéd 1-1
    Nyírmeggyes - Kispest-Honvéd 1-8
    Pásztó - Tiszaújváros 1-3

    11. csoport

    Kék - Mezőkövesd 2-4
    Palotás -Vasas 3-5
    Kék - Palotás 1-2
    Mezőkövesd - Vasas 0-4
    Mezőkövesd - Palotás 0-1
    Kék - Vasas 0-3

    12. csoport

    Borsod Volán - Nyírség-Spartacus 3-3
    Kemecse - Besenyőtelek 6-1
    Besenyőtelek - Nyírség-Spartacus 1-3
    Kemecse - Borsod Volán 2-4
    Besenyőtelek - Borsod Volán 1-6
    Kemecse - Nyírség-Spartacus 0-3

    13. csoport

    Csongrád - Pénzügyőr 1-0
    Csongrád - Gázszer FC 0-4
    Pénzügyőr - Gázszer FC 2-2

    14. csoport

    Gyulavári - Dunakeszi 1-2
    Gyulavári - Tiszakécske 0-7
    Dunakeszi - Tiszakécske 2-0

    15. csoport

    Orosházi Rákóczi-Vasas - Előre FC Békéscsaba 0-3
    Orosházi Rákóczi-Vasas - Dunaferr 0-10
    Békéscsaba - Dunaferr 1-1

    16. csoport

    Cegléd - Salgótarjáni BTC 0-1
    Cegléd - Vác 0-5
    Salgótarjáni BTC - Vác 0-0

     
  2. avatar: magyarfutball.hu
     
  3. avatar: bd10
    2013.07.01, 09:55
    Út a döntőig

    4. csoport

    Tatabánya 6-1 Rákóczi KFC
    Lajoskomárom 2-2 Tatabánya
    Lébény 0-3 Tatabánya
    ---------------------------
    2. forduló

    Lébény 1-3 Debrecen
    Tatabánya 4-0 Hajdúszoboszló
    -----------------------------
    3. forduló

    Vasas 2-3 Debrecen
    MTK 1-2 Tatabánya
    ------------------------------
    Negyeddöntő

    Debrecen 3-1 Diósgyőr
    Tatabánya 3-1 Újpest
    -------------------------------
    Elődöntő

    Debrecen 2-1 Győr
    Tatabánya 3-0 Vác
     
  4. avatar: magyarfutball.hu
    2012.05.02, 13:22 (szerk.: 2012.05.02, 17:50)
    Puhlt sokkal magabiztosabb, felkészültebb és jobb játékvezetőnek tartom-tartottam, mint Kassait, de hogy a Tatabányának ezt a tizenegyest nem fújta be az tényleg elképesztő, ennél egyértelműbb szabálytalanságot ritkán látni - írom ezt kívülálló szurkolóként.

    forrás:
    http://www.nemzetisport.hu/nso_cikkhozzaszolas/?cikk_id=2128224
     
  5. avatar: magyarfutball.hu
    2011.03.07, 17:44
    A különvonatra szóló jegy:
    kép
    forrás:
    Kocsis András - email
     
  6. avatar: Ailton
    2009.06.13, 14:25 (szerk.: 2009.06.13, 14:28)
    Az MTV Vadicskának adta a második debreceni gólt, de az rssf.com szerint Gelei öngólja. A videó alapján én inkább Vadicskának adnám. De lehet, hogy hivatalosan Puhl öngólnak könyvelte el.