Gázszer FC - III. Kerület FC-Auto Trader 3 : 2 19:00

2018.12.28, 18:58
    Akasztó, 1999. május 5. szerda (tud) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság 28. fordulójában:

Gázszer FC - III. Kerület-Auto Trader 3-2 (1-1)

Akasztó, 300 néző, V: Sápi
    gólszerzők: Medvid (8.), Földes (65.), Szalai (80.) illetve Gáspár (30.), Wukovics (88.)
    sárga lap: Dulics (61.), illetve Kovács (15.), Juhos (23.)
    cserék: Medvid helyett Király (56.), Simek helyett Móri (75.), illetve Lendvai helyett Filó (a szünetben), Juhos helyett Sági (65.), Lázár helyett Dunai (77.)

Gázszer:
    Kövesfalvi - Korol, Szalai, Urbonas - Dulics, Bekő - Simek, Dvéri, Medvid - Földes, Tiber

III. Kerület:
    Tóth I. - Gáspár - Kovács, Gál, Pálfi - Lendvai, Tordai, Vincze G., Lázár - Juhos, Wukovics

5. perc: Földes baloldali szabadrúgását Tóth a léc alól ütötte szögletre.
    6. perc: Juhos saját térfeléről indulva rávezette a labdát Kövesfalvira, majd a kapu mellé lőtt.
    8. perc: Földes jobbról beadott és Medvid nagy gólt lőtt (1-0). 24. perc: Földes 20 m-ről ballal lőtt, Tóth először a kapufára, majd szögletre mentett.
    26. perc: Tiber baloldali szabadrúgását Szalai csúsztatta kapura, a kapus szögletre hárított.
    30. perc: Lázár szabadrúgását Tordai küldte középre és Gáspár 12 m-ről a kapu jobb oldalába lőtt (1-1).
    41. perc: Wukovics 18 m-ről lőtt, Kövesfalvi szögletre mentett.
    64. perc: Földes két védőt kicselezett, 11 m-ről lőtt, a kapus lábbal védett.
    65. perc: Földes jó labdát kapott a 16-oson belül, lefordult a védőjéről, és 10 m-ről kilőtte a jobb alsó sarkot (2-1).
    66. perc: Wukovics 22 m-es szabadrúgásból a bal kapufát találta telibe.
    75. perc: Korol jobboldali beadását Földes 3 m-ről a jobb kapufa mellé lőtte.
    80. perc: Dvéri szögletét Szalai csúsztatta kapura, Tóth szögletre mentett, Dvéri újabb szögletét Tiber megcsúsztatta és Szalai a hálóba fejelte (3-1).
    88. perc: Dunai jobboldali beadását Wukovics bal oldalról 12 m-ről vágta a hálóba (3-2).

Az első félidőben sorozatban kimaradtak a Gázszer-lehetőségek, az eredmény mégis 1-1-re alakult. A második félidőben élénkebb lett a játék, rákapcsoltak a csapatok, javult a helyzetkihasználás, elhúzott a Gázszer, s ezzel bebiztosította a győzelmét.